/    /    /    /  

Diochi Biobalzám Diaflex 23 ml

Značka:
Množství: 23 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přípravky do koupele, Univerzální pleťové balzámy, Pleťové masky, Extra péče o vlasy, Ústní vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
374
ks
Bez DPH 309 Kč

Diochi Biobalzám Diaflex 23 ml

Koncentrovaný balzám Diochi Diaflex má skvělé antibakteriální a antioxidační účinky, přispívá k regeneraci pokožky i vlasů a současně je chrání před známkami stárnutí. Kombinace přírodních výtažků pleť skvěle oživuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Krém v sobě spojuje stévii, která má výborné antibakteriální a tonizační účinky, se šungitem bohatým na množství minerálních látek. Tato jedinečná kombinace pokožku aktivně regeneruje, posiluje a chrání před známkami stárnutí. Balzám zanechává pleť vláčnou, pružnou a lehce tonizovanou.

Balzám lze také použít jako lokální péči na akné, ekzémy i jiné kožní problémy, také léčí nejrůznější plísňová onemocnění pokožky. Balzám lze aplikovat přímo na postiženou pokožku, či malé množství přidat do koupele. Kromě toho bioinformační balzám regeneruje i vlasy a vlasovou pokožku, eliminuje výskyt dermatitidy i drobných zánětů a zároveň udržuje vlasy zdravé a pružné. Díky antibakteriálním účinkům jej lze použít pro dezinfekci ústní dutiny.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte kapátkem na pokožku obličeje či vlasů. Balzám lze použít i pro ošetření ústní dutiny.

Tip: Balzám můžete v tenké vrstvě použít jako podklad pod váš oblíbený pleťový krém.

Diochi Biobalzám Diaflex 23 ml

Koncentrovaný balzam Diochi Diaflex má vynikajúce antibakteriálne a antioxidačné účinky, prispieva k regenerácii pokožky aj vlasov a súčasne ich chráni pred známkami starnutia. Kombinácia prírodných výťažkov pleť oživuje a dodáva jej zdravý pestovaný vzhľad.

Krém v sebe spája stéviu, ktorá má výborné antibakteriálne a tonizačné účinky, so šungitom bohatým na množstvo minerálnych látok. Táto jedinečná kombinácia pokožku aktívne regeneruje, posilňuje a chráni pred známkami starnutia. Balzam zanecháva pleť vláčnu, pružnú a ľahko tonizovanú.

Balzam možno tiež použiť ako lokálnu starostlivosť na akné, ekzémy aj iné kožné problémy a lieči tiež najrôznejšie plesňové ochorenia pokožky. Balzam je možné aplikovať priamo na postihnutú pokožku, alebo malé množstvo pridať do kúpeľa. Okrem toho bioinformačný balzam regeneruje aj vlasy a vlasovú pokožku, eliminuje výskyt dermatitídy aj drobných zápalov a zároveň udržuje vlasy zdravé a pružné. Vďaka antibakteriálnym účinkom ho možno použiť ako dezinfekciu ústnej dutiny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Extrakt ze stévie sladké, Extrakt ze šungitu, Sorban draselný
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: bioinformační produkty
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz