Diochi Biobalzám Diaflex 23 ml

Diochi Biobalzám Diaflex 23 ml

Koncentrovaný balzám Diaflex má skvělé antibakteriální a antioxidační účinky, přispívá k regeneraci pokožky i vlasů a současně je chrání před známkami stárnutí. Kombinace přírodních výtažků pleť oživuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Koncentrovaný balzám Diochi Diaflex má skvělé antibakteriální a antioxidační účinky. Přispívá k regeneraci pokožky i vlasů a současně je chrání před známkami stárnutí. Kombinace přírodních výtažků pleť skvěle oživuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled.

Krém v sobě spojuje stévii, která má výborné antibakteriální a tonizační účinky, se šungitem bohatým na množství minerálních látek. Tato jedinečná kombinace pokožku aktivně regeneruje, posiluje a chrání před známkami stárnutí. Balzám zanechává pleť vláčnou, pružnou a lehce tonizovanou.

Balzám lze také použít jako lokální péči na akné, ekzémy, plísňová onemocnění i jiné kožní problémy. Balzám lze aplikovat přímo na postiženou pokožku či malé množství přidat do koupele. Bioinformační balzám regeneruje i vlasy a vlasovou pokožku, eliminuje výskyt dermatitidy i drobných zánětů a zároveň udržuje vlasy zdravé a pružné. Díky antibakteriálním účinkům jej lze použít i pro dezinfekci ústní dutiny.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte kapátkem na pokožku obličeje či vlasů. Balzám lze použít i pro ošetření ústní dutiny.

Tip: Balzám můžete v tenké vrstvě použít jako podklad pod váš oblíbený pleťový krém.

Ostatní kategorie: Pleťové fluidy a gely

Typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?