/    /    /    /    /  

Weleda Březová šťáva 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Březové šťávy
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 260 Kč

Weleda Březová šťáva 200 ml

Březová šťáva bez přidaného cukru Weleda napomáhá pročištění organismu přirozenou cestou. Látky a vitaminy obsažené v bříze vyplavují z těla nečistoty a usazené škodliviny. Tuto očistnou kúru je vhodné absolvovat na jaře, kdy je po zimě organismus oslabený a plný škodlivých látek.

Výluh získaný z lístků je nejen chutný, ale také čistí celý organismus. Březové lístky jsou bohaté na množství silic, tříslovin, vitaminu C a flavonoidů. Právě ty působí močopudně a podporují očistnou kúru. Díky tomu se budete cítit svěžeji, odpočatěji a plní energie.

Detoxikace organismu má i pozitivní vliv na tělesnou váhu a stav pleti. Díky celkovému pročištění bude pokožka jemnější, méně mastná a získá zdravý vzhled i barvu.

Lahodný nápoj z přírody

Březová šťáva Weleda vás okouzlí nejen svou lahodnou chutí, ale má příznivý vliv také na zdraví lidského organismu. Tato šťáva neobsahuje syntetické ingredience, umělá dochucovadla ani konzervanty, skládá se pouze z výluhu z březových listů spolu se šťávou z citronu dochucení. Díky tomu bude chutnat celé rodině.

Síla březové šťávy

Šťáva z březových listů je používána již od pradávna v tradiční medicíně a v podpoře zdraví. Březová šťáva dokáže pročistit váš organismus, zbavit jej toxinů, jež jej zanášejí, a tak podpořit zdravý metabolismus vašeho těla. Březová šťáva je vhodná k pití každý den, můžete si ji vychutnat jen s vodou či sirup přimíchat například do vlažného čaje.

Očista organismu

Šťávu užívejte nejlépe ráno nalačno, tak mají účinné látky největší šanci se vstřebat a příznivě působit ve vašem těle. Lístky břízy jsou nesmírně bohaté na obsah tříslovin a silic, které čistí celý organismus, vyplavují usazené škodliviny a toxiny. Díky tomu je tato šťáva vhodný jak pro pravidelné popíjení, tak například pro jarní detoxifikaci či při redukci hmotnosti.

Vitaminy a minerály

Šťáva ale zároveň obsahuje také velké množství vitaminů, takže vašemu organismu dodává prospěšné látky nutné pro jeho správné fungování. Vitaminy jsou mocnými katalyzátory metabolických pochodů a jejich správný poměr v těle je důležitý. Pití březové šťávy má skvělý vliv na zažívání, na kvalitu pleti i vlasů a pomáhá i při udržení zdravé hmotnosti.

Použití: 2 polévkové lžíce Březové šťávy rozmíchejte ve vodě či vlažném čaji. Užívejte nejlépe ráno na lačno po dobu tří týdnů.

Weleda Březová šťáva 200 ml

Brezová šťava bez pridaného cukru napomáha prečisteniu organizmu prirodzenou cestou. Látky a vitamíny obsiahnuté v breze vyplavujú z tela nečistoty a usadené škodliviny. Túto očistnú kúru je vhodné absolvovať na jar, kedy je po zime organizmus oslabený a plný škodlivých látok.

Výluh získaný z lístkov je nielen chutný, ale tiež čistí celý organizmus. Brezové lístky sú bohaté na množstvo silíc, trieslovín, vitamínu C a flavonoidov. Práve tie pôsobia močopudne a podporujú očistnú kúru. Vďaka tomu sa budete cítiť sviežejšie, oddýchnutejšie a plní energie.

Detoxikácia organizmu má tiež pozitívny vplyv na telesnú váhu a stav pleti. Vďaka celkovému prečisteniu bude pokožka jemnejšia, menej mastná a získa zdravý vzhľad aj farbu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vodný výluh z listů dřízy1), Citronová šťáva1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: detoxikace, onemocnění močových cest, problematická pleť a akné, stárnutí pleti a organismu, únava

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz