/    /    /    /  

Golden Temple Čaj Yogitea Relax

Značka:
Množství: 17 ks, 30 g
Kategorie: Bylinné čaje, Ajurvédské čaje, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Golden Temple Čaj Yogitea Relax

Porcovaný bylinný čaj Yogi Tea Relax kombinuje osvědčené bylinky a spojuje je dle tradic ájurvédy v uklidňující nápoj. Heřmánek společně s lipovým květem, pomerančovou kůrou a množstvím koření vytváří nejenom skvělou chuť, ale také uklidňuje tělo i mysl a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem a pomáhá s usínáním.

Bylinný čaj má jemnou přirozeně sladkou chuť po květech heřmánku a lípy. Jedinečná vůně i chuť bylinek má výborné uklidňující účinky, pomůže vám relaxovat a také navodí pocit příjemné únavy a spánku. Sladké bylinky jsou doplněny o aromatický fenykl, kardamom, zázvor a hřebíček, které dodávají čaji kořeněné podtóny. Čaj pomáhá harmonizovat tělo i mysl, osvěžuje a zlepšuje kvalitu spánku. Díky bylinnému složení bez obsahu kofeinu je čaj vhodný i pro děti.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 4 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Heřmánek květ1) (17 %) , Fenykl1), Lípa květ1) (15 %) , Kardamom1), Ječný slad1), Ibišek1), Lékořice1), Alfalfa1), Maliník list1), Pomerančová kůra1), Šípek1) (2 %) , Skořice1), Zázvor1), Hřebíček1), Černý Pepř1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Golden Temple Natural Products GmbH
Kehrwieder 8
D-20457 Hamburgl
Německo
www.yogitea.eu