/    /    /    /    /  

Mastic spa Čistící pleťové mýdlo Fana, Milk

Pure Teen Face Soap

Značka:
Množství: cena za 100 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Pleťová čistící mýdla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Mastic spa Čistící pleťové mýdlo Fana, Milk

Čistící pleťové mýdlo obsahuje blahodárnou mastichu, která působí antibakteriálně a jemně čistí problematickou pleť. Mléko z Chiosu zase zklidňuje, je bohaté na vitamíny a minerály.

Čistící pleťové mýdlo Fana Milk Mastic Spa je určeno pro dospívající ve věku 13-19 let. Jemně čistí problematickou pleť a pečuje o ni.

Mýdlo je vyrobeno s chioského mléka. Čerstvé mléko z Chiu, bohaté na vitamíny a proteiny, vyživuje a pečuje o pleť. Mýdlo navíc obsahuje chioskou mastichu, která svými antibakteriálními vlastnostmi prospívá problematické pleti. Masticha má jemnou vůni, hloubkově čistí pleť a vytváří na ní ochranný film.

Použití: S troškou vody napěňte mýdlo v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Pro maximální účinky kombinujte čistící schopnosti pleťového mýdla s hydratačními a pečujícími krémy Mastic Spa.

Upozornění: Cena na eshopu je za 100 g. Skutečná cena bude přepočtena na aktuální gramáž mýdla. Obvyklá velikost mýdla je 30-200 g.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sodium Stearate, Cocamide DEA, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, TEA Lauryl Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl, Palmate, PEG-7, Glyceryl Cocoate, Sodium Cocoyl Isethionate, Parfum (Fragrance), PEG-90, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauroamphoacetate, Chios Cow's Milk, Titanium Dioxide, Polypropylene Terephthalate, Etidronic Acid, Isoamyl p-Methoxycinnamate, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Coumarin, Hexyl Cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Linalool
i
i

konzistence: pevná
přebal: plastový
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz