Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Mýdlo bez parfemace 100 g

Urtekram Mýdlo bez parfemace 100 g

Skladem na pobočce

Tuhé mýdlo bez přidané parfemace pečuje o pokožku celého těla i obličeje díky jemnému složení na bázi rostlinných a esenciálních olejů. Pokožku šetrně avšak účinně myje a zjemňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhé mýdlo bez přidané parfemace Urtekram pečuje o pokožku celého těla i obličeje díky jemnému přírodnímu složení na bázi rostlinných a esenciálních olejů. Mýdlo pokožku šetrně avšak účinně myje, zjemňuje a chrání před podrážděním i dehydratací.

Základ mýdla je tvořen kombinací zmýdelněného palmového a palmojádrového oleje. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty i přebytečný kožní maz, aniž by pokožku zbytečně vysušovaly či dokonce dráždily. Obsažené živiny zanechávají pokožku jemnou a pružnou.

Krémové mýdlo bez přidané dráždivé parfemace šetrně pečuje o pokožku celého těla, myje ji a současně chrání před dehydratací, podrážděním i začervenáním. Díky tomu je mýdlo vhodné pro každodenní péči o tu nejcitlivější alergickou pleť i jemnou pokožku dětí.

Nejšetrnější očista

Tuhé mýdlo Urtekram bez přidané parfemace má velice stručné složení, díky tomu je vhodné i na tu nejcitlivější pokožku. Tuhé mýdlo jemně myje pokožku celého těla a zároveň ji udržuje dlouhodobě vláčnou a pružnou. Praktické tuhé mýdlo lze použít na celé tělo od hlavy k patě včetně obličeje, je proto ideální nejen na cestování. Hodí se pro celou rodinu, minimalizuje podráždění citlivé pokožky a zanechává pokožku dokonale čistou a jemnou. 

Pro velmi citlivou pleť

Na rozdíl od konvenčních mýdel nenajdete v tomto mýdle Urtekram žádné zbytečné chemické ingredience. Pěnidla v mýdle jsou na přírodní bázi palmového a palmojádrového oleje, díky čemuž jsou lépe snášena sušší a citlivou pokožkou. Mýdlo vytváří bohatou krémovou pěnu, která účinně odstraňuje veškeré nečistoty a připraví pokožku na další péči.

Péče z přírody

Mýdlo bez parfemace je vhodné jak pro citlivou pokožku, tak pro pokožku těch nejmenších. Nenarušuje ochrannou hydrolipidovou bariéru pokožky, a tím ji chrání před podrážděním či vysušením. Rostlinný glycerin podporuje hydrataci pokožky, zjemňuje ji a chrání. Po použití tohoto mýdla vaše pokožka nebude nepříjemně pnout a vyvarujete se rovněž jejího zarudnutí či pálení.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate1), Sodium Palm Kernelate1), Aqua, Glycerin1), Sodium Chloride, Citric Acid

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství

Možné alergeny: Citric Acid

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Produktové řady: Urtekram No Parfume

Nenašli jste to pravé? Co tohle?