/    /    /    /    /  

Argital Cypřiš, Gold 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
350
ks
Bez DPH 289 Kč

Argital Cypřiš, Gold 10 ml

Éterický olej Cypřiš Argital Gold má uklidňující účinky na tělo i mysl. Pomáhá při nervovém vypětí a nadměrném stresu, harmonizuje mysl a působí lehce sedativně. Je vhodný při nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, usnadňuje dýchání. Podporuje a celkově urychluje průběh menstruace, mírní bolesti a problémy s ní spojené a dokonce eliminuje příznaky premenstruačního syndromu

Éterický olej je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy a drahými kameny, získává tak jemnější a plnější vůni než klasicky vyrobené éterické oleje. Získaný olej má lehce nasládlou dřevitou vůni s lehkými tóny citrusových plodů. Působí mírně antidepresivně, pomáhá se lépe vyrovnat se stresem a zvýšeným napětím, navozuje dobrou náladu a pohodu.

Cypriš působí antisepticky a deodoračně. Tiší bolesti podbřišku, pomáhá při zánětech močového měchýře i menstruačních bolestech. Ocení jej především ženy trpící na premenstruační potíže a bolestivou menstruaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nepoužívejte při vysokém krevním tlaku a při epilepsii.

Argital Cypřiš, Gold 10 ml

Éterický olej Cyprus Argital Gold upokojujúce účinky na telo i myseľ. Pomáha pri nervovom vypätí a nadmernom strese, harmonizuje myseľ a pôsobí ľahko sedatívne. Je vhodný pri nachladnutí a ochorení horných dýchacích ciest, uľahčuje dýchanie. Podporuje a celkovo urýchľuje priebeh menštruácie, mierni bolesti a problémy s ňou spojené a dokonca eliminuje príznaky predmenštruačného syndrómu.

Éterický olej je spracovaný za pomoci harmonizácie vzácnymi kovmi a drahými kameňmi, získava tak jemnejšiu a plnšiu vôňu než klasicky vyrobené éterické oleje. Získaný olej má ľahko sladkastú drevitú vôňu s ľahkými tónmi citrusových plodov. Pôsobí mierne antidepresívne, pomáha sa lepšie vyrovnať so stresom a zvýšeným napätím, navodzuje dobrú náladu a pohodu.

Cyprus pôsobí antisepticky a dezodoračne. Tíši bolesti podbrušia, pomáha pri zápaloch močového mechúra i menštruačných bolestiach. Ocenia ho predovšetkým ženy trpiace na predmenštruačné ťažkosti a bolestivú menštruáciu.

.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it