/    /    /    /  

Martina Gebhardt Dávkovač pro tonika 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tonizace pleti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
88
ks
Bez DPH 73 Kč

Martina Gebhardt Dávkovač pro tonika 1 ks

Dávkovač pro tonika je vhodný k našroubování na všechny lahvičky s toniky Martina GebhardtJemný rozprašovač vytvoří z tonika lehkou mlhu a usnadní a zpříjemní tak aplikaci na pokožku. Navíc, díky dávkovači spotřebujete menší množství tonika a také jej spolehlivě ochráníte před vniknutím bakterií.

Praktický rozprašovač usnadní a zpříjemní aplikaci pleťového tonika na pokožku obličeje. Pokud aplikujete tonikum jako závěrečný krok po čistění pokožky, stačí na obličej nastříkat lehkou mlhu a nechat ji kompletně vstřebat. Mlha je natolik jemná, že při použití spotřebujete mnohem menší množství tonika, než při aplikaci za pomoci vatového tamponu.

Použití: Našroubujte na lahvičku s tonikem Martina Gebhardt.

Martina Gebhardt Dávkovač pro tonika 1 ks

Dávkovač pre toniká je vhodný na našróbovanie na všetky fľaštičky s tonikami Martina Gebhardt. Jemný rozprašovač vytvorí z tonika ľahkú hmlu, čím uľahčí a spríjemní aplikáciu na pokožku. Naviac, vďaka dávkovaču spotrebujete menšie množstvo tonika a tiež ho spoľahlivo ochránite pred vniknutím baktérií.

Praktický rozprašovač uľahčí a spríjemní aplikáciu pleťového tonika na pokožku tváre. Pokiaľ aplikujete tonikum ako záverečný krok po čistení pokožky, stačí na tvár nastriekať ľahkú hmlu a nechať ju úplne vstrebať. Hmla je natoľko jemná, že pri použití spotrebujete omnoho menšie množstvo tonika, ako pri aplikácii s pomocou vatového tampónu.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast
i
i

obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz