/    /    /    /  

Mastic spa Deodorant Mastic and Chamomille, Herbs 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Deo kuličky
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Mastic spa Deodorant Mastic and Chamomille, Herbs 50 ml

Jemný kuličkový deodorant Mastic Spa Mastic & Chamomille má díky přírodním výtažkům výborné antibakteriální a antiseptické účinky. Obsažený olej z mastichy působí antibakteriálně, citlivou pokožku podpaží dezinfikuje, brání nadměrnému pocení a zároveň chrání pleť před podrážděním.

Hlavní účinnou látkou deodorantu je olej z mastichy, léčivé pryskyřice, která má výborné antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Masticha spolehlivě a zároveň přirozenou cestou zmírní nadměrné pocení, zabrání vzniku tělesného zápachu a současně chrání jemnou pokožku podpaží před podrážděním.

Antibakteriální masticha účinně zabrání nepříjemnému tělesnému zápachu, aniž by bylo třeba použít agresivní chemikálie. Pot sám o sobě totiž nezapáchá, stává se tak až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Masticha obsažená v kuličkovém deodorantu Mastic Spa spolehlivě eliminuje výskyt bakterií, a šetrně tak brání vzniku zápachu.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží, nejlépe ihned po koupeli.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou či poraněnou pokožku po holení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Mimo léto absolutně postačí | 15.11.2015 16:36:38 | Lucie

Oceňuji přírodní složení (zejména žádný hliník). Co se týče funčnosti, na léto by vyhovoval jak komu (podle toho, jak se kdo potí - já bych spíše volila krystal). Na ostatní období, kdy se člověk tolik nepotí je dostačující. Vůně je velmi svěží a příjemná. Po čase se deodorant začal malinko kalit, ale funguje a voní stále stejně. Ani po delším používání nedráždí pokožku, což se v mém případě nedalo říci u krystalů. Za mě super.

Re: Mimo léto absolutně postačí | 25.5.2016 15:00:02 | Lucie

Ještě doplňuji, že se deodorant dost rychle spotřebovává - má hutnější konzistenci a na jedno použití se ho použije více než u tekutějších kuliček.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol Denat., PEG-8, Triethyl Citrate, Citric Acid, Fragrance, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Caprate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Piroctone Olamine, Pistacia Lentiscus Seed Oil, Pistacia Lentiscus Gum, Linalool, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamaldehyde
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz