Mastic spa Deodorant Mastic and Chamomille, Herbs 50 ml

Mastic spa Deodorant Mastic and Chamomille, Herbs 50 ml

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 50 ml
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jemný a přesto účinný kuličkový deodorant obsahuje vzácnou pryskyřici masticha. Díky speciálnímu složení zajišťuje antibakteriální ochranu a spolehlivě pohlcuje zápach způsobený pocením.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný kuličkový deodorant Mastic Spa Mastic & Chamomille má díky přírodním výtažkům výborné antibakteriální a antiseptické účinky. Obsažený olej z mastichy působí antibakteriálně, citlivou pokožku podpaží dezinfikuje, brání nadměrnému pocení a zároveň chrání pleť před podrážděním.

Hlavní účinnou látkou deodorantu je olej z mastichy, léčivé pryskyřice, která má výborné antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Masticha spolehlivě a zároveň přirozenou cestou zmírní nadměrné pocení, zabrání vzniku tělesného zápachu a současně chrání jemnou pokožku podpaží před podrážděním.

Antibakteriální masticha účinně zabrání nepříjemnému tělesnému zápachu, aniž by bylo třeba použít agresivní chemikálie. Pot sám o sobě totiž nezapáchá, stává se tak až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. Masticha obsažená v kuličkovém deodorantu Mastic Spa spolehlivě eliminuje výskyt bakterií, a šetrně tak brání vzniku zápachu.

Použití: Deodorant aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží, nejlépe ihned po koupeli.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou či poraněnou pokožku po holení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol Denat., PEG-8, Triethyl Citrate, Citric Acid, Fragrance, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Caprate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Piroctone Olamine, Pistacia Lentiscus Seed Oil, Pistacia Lentiscus Gum, Linalool, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamaldehyde

Možné alergeny: Alcohol Denat., Citric Acid, Fragrance, Piroctone Olamine, Linalool, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamaldehyde

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: bez glycerinu, bez parabenů

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Mimo léto absolutně postačí / Lucie 15. 11. 2015 16:36

Oceňuji přírodní složení (zejména žádný hliník). Co se týče funčnosti, na léto by vyhovoval jak komu (podle toho, jak se kdo potí - já bych spíše volila krystal). Na ostatní období, kdy se člověk tolik nepotí je dostačující. Vůně je velmi svěží a příjemná. Po čase se deodorant začal malinko kalit, ale funguje a voní stále stejně. Ani po delším používání nedráždí pokožku, což se v mém případě nedalo říci u krystalů. Za mě super.

Re: Mimo léto absolutně postačí / Lucie 25. 5. 2016 15:00

Ještě doplňuji, že se deodorant dost rychle spotřebovává - má hutnější konzistenci a na jedno použití se ho použije více než u tekutějších kuliček.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?