/    /    /    /  

Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 B/M/R

Značka:
Množství: 90x130 cm, 1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Přikrývky, Dětské přikrývky, Dárky pro děti
Produktová řada: Batex KIDS, Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
950
ks
Bez DPH 785 Kč

Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 B/M/R

Vlněná dětská přikrývka Batex vyniká skvělými vlastnostmi a maximálním komfortem pro vaše děťátko. Díky náplni ze stoprocentní ovčí vlny minimalizuje ztráty tepla během noci a dokonale udržuje svou přirozenou hřejivost. Vaše děťátko tak bude mít dokonalé pohodlí a tato vlněná přikrývka uchová optimální teplotu jeho organismu. Povrchový materiál povlaku přikrývky je z kvalitní, hustě tkané bavlněné sypkoviny.

Vlněné přikrývky se skvěle přizpůsobují aktuálním teplotním požadavkům a dlouhodobě si zachovávají mimořádné izolační vlastnosti. Jsou prodyšné a vzdušné, proto nezpůsobují zapaření kůže ani její podráždění. Jsou výborně snášeny i tou nejcitlivější pokožkou a působí velice příjemně. Díky nízké prašnosti zároveň nedráždí dýchací cesty a jsou vhodné i pro alergiky.

Lanolin obaluje každý vlas ovčího rouna a působí proti nadměrnému množení mikroorganismů a roztočů. Ovčí vlna je plně přírodní materiál a funguje harmonicky v souladu s teplotním metabolismem dětské pokožky. Díky povrchu ze stoprocentní bavlny se snadno udržuje a absorbuje vlhkost. Tyto vlněné přikrývky tak zaručí vašemu děťátku skutečně zdravý a ničím nerušený spánek.

U této dětské vlněné přikrývky můžete vybírat ze tří barevných variant, bílé, modré a růžové. Nelze ji prát v pračce, při větším znečištění je vhodné ji nechat ošetřit v čistírně. Menší lokální znečištění lze jemně odstranit v ruce s užitím čisticího prostředku, který obsahuje lanolin.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětská přikrývka vlněná, 022 B/M/R

Vlnená detská prikrývka Batex vyniká skvelými vlastnosťami a maximálnym komfortom pre vaše dieťatko. Vďaka náplni zo stopercentnej ovčej vlny minimalizuje stratu tepla počas noci a dokonale udržuje svoju prirodzenú hrejivosť. Vaše dieťatko tak bude mať dokonalé pohodlie a táto vlnená prikrývka uchová optimálnu teplotu jeho organizmu. Povrchový materiál povlaku prikrývky je z kvalitnej, husto tkanej bavlnenej sýpkoviny.

Vlnené prikrývky sa výborne prispôsobujú aktuálnym teplotným požiadavkám a dlhodobo si zachovávajú mimoriadne izolačné vlastnosti. Sú priedušné a vzdušné, preto nespôsobujú zaparenie kože ani jej podráždenie. Sú výborne tolerované aj tou najcitlivejšou pokožkou a pôsobia veľmi príjemne. Vďaka nízkej prašnosti zároveň nedráždia dýchacie cesty a sú vhodné aj pre alergikov.

Lanolín obaľuje každý vlas ovčieho rúna a pôsobí proti nadmernému množeniu mikroorganizmov a roztočov. Ovčia vlna je plne prírodný materiál a funguje harmonicky v súlade s teplotným metabolizmom detskej pokožky. Vďaka povrchu zo stopercentnej bavlny sa ľahko udržuje a absorbuje vlhkosť. Tieto vlnené prikrývky tak zaručia vášmu dieťatku skutočne zdravý a ničím nerušený spánok.

Pri tejto detskej vlnenej prikrývke môžete vyberať z troch farebných variantov - bieleho, modrého a ružového. Nie je možné prať ju v práčke, pri väčšom znečistení je vhodné nechať ju ošetriť v čistiarni. Menšie lokálne znečistenie možno jemne odstrániť ručne s použitím čistiaceho prostriedku, ktorý obsahuje lanolín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex KIDS, Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz