/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Dětský čaj Pikantní směs

Značka:
Množství: 40 ks, 60 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Čaje pro děti, Rooibosy, Kořeněné čaje, Dárky pro děti
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
163
ks
Bez DPH 142 Kč

English Tea Shop Dětský čaj Pikantní směs

Porcovaný dětský čaj Pikantní směs English Tea Shop kombinuje bezkofeinový rooibos s voňavým kořením a hřejivým karamelem. Přirozeně sladkou chuť bylinného čaje ocení děti i dospělí během dlouhých chladných podzimních večerů i o vánočních svátcích strávených s rodinou.

Bylinný čaj spojuje medově sladkou chuť rooibosu s aromatickou skořicí, lékořicí, vanilkovými lusky a pomerančovou kůrou. Sladká kořeněná vůně i chuť je perfektním společníkem pro tmavé podzimní a zimní dny, kdy zahřeje tělo i duši. Navíc, díky nulovému obsahu kofeinu je čaj mimořádně vhodný pro děti i pro všechny dospělé, kteří mají rádi kořeněné exotické chutě a nechtějí či nemohou konzumovat kofein.

Ochucený rooibos Pikantí směs je skvělý pro pravidelné popíjení a díky originální papírové krabičce je i krásným dárkem.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3- 5 minut.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby s alergií či přecitlivělostí na lékořici.

English Tea Shop Dětský čaj Pikantní směs

Porciovaný detský čaj Pikantná zmes English Tea Shop kombinuje bezkofeínový rooibos s voňavým korením a hrejivým karamelom. Prirodzene sladkú chuť bylinného čaju ocenia deti aj dospelí počas dlhých chladných jesenných večerov aj o vianočných sviatkoch strávených s rodinou.

Bylinný čaj spája medovo sladkú chuť rooibosu s aromatickou škoricou, sladkým drievkom, vanilkovými strukmi a pomarančovou kôrou. Sladká korenistá vôňa aj chuť je perfektným spoločníkom pre tmavé jesenné a zimné dni, kedy zahreje telo i dušu. Navyše, vďaka nulovému obsahu kofeínu je čaj mimoriadne vhodný pre deti i pre všetkých dospelých, ktorí majú radi korenisté exotické chute a nechcú alebo nemôžu konzumovať kofeín.

Ochutený rooibos pikant zmes je skvelý pre pravidelné popíjanie a vďaka originálnej papierovej krabičke je aj krásnym darčekom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos, Skořice, Jablko, Lékořice, Pomerančová kůra, Šípek, Vanilkové lusky, Příchuť karamelu, Příchuť anglického toffee, Příchuť ananasu
i
i

obal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz