/    /    /    /    /  

Batex Dětský polštářek vlněný, 023 S

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0,3 kg
Kategorie: Klasické polštáře, Dětské polštáře
Produktová řada: Batex KIDS, Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Dětský polštářek vlněný, 023 S

Dětský vlněný polštář Batex vás překvapí svou měkkostí a hebkým povrchem, díky kterému se budete cítit jako v bavlnce. Tento polštář je určen speciálně pro děti a maximálně respektuje jejich anatomické požadavky. Díky menší náplni z té nejjemnější ovčí vlny podporuje správný rozvoj všech svalových skupin.

Ovčí vlna je skvělý čistě přírodní materiál s výjimečnými vlastnostmi. Ačkoliv je mimořádně hřejivá a dokonale tepelně izoluje, tak nezpůsobuje zapaření pokožky díky vysoké prodyšnosti. Udržuje optimální teplotu během spánku a odpočinek je tak ničím nerušený. Polštář plněný stoprocentní ovčí vlnou je tak ideální pro zimní i letní období.

Polštář má smetanovou barvu a jeho povrchový materiál je tvořen kvalitní, hustě tkanou sypkovinou ze 100% bavlny. Ta má speciální antibakteriální úpravu díky obsahu aktivního stříbra, které vám poskytnou dlouhodobou spolehlivou ochranu proti roztočům, bakteriím, kvasinkám či houbovým onemocněním.

Díky lanolinu vlna snadno odvádí vlhkost a zabraňuje množení mikroorganismů a roztočů. Výrobky z ovčí vlny jsou tak vhodné i pro alergiky. Povrch polštářku je vyroben z čisté bavlny, která nedráždí pokožku a je příjemná na dotek. Tento polštář je tak určen pro dokonalou relaxaci a zdravý spánek i těch nejmenších.

Polštáře z vlny nelze prát v pračce. Při větším znečištění je vhodné je nechat ošetřit v čistírně. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně prostředkem obsahujícím lanolin.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětský polštářek vlněný, 023 S

Detský vlnený vankúš Batex vás prekvapí svojou mäkkosťou a hebkým povrchom, vďaka ktorému sa budete cítiť ako v bavlnke. Tento vankúš je určený špeciálne pre deti a maximálne rešpektuje ich anatomické požiadavky. Vďaka menšej náplni z tej najjemnejšej ovčej vlny podporuje správny rozvoj všetkých svalových skupín.

Ovčia vlna je skvelý, čisto prírodný materiál s výnimočnými vlastnosťami. Hoci je mimoriadne hrejivá a dokonale tepelne izoluje, tak nespôsobuje zaparenie pokožky vďaka vysokej priedušnosti. Udržuje optimálnu teplotu počas spánku a oddych je tak ničím nerušený. Vankúš plnený stopercentnou ovčou vlnou je tak ideálny na zimné aj letné obdobie.

Vankúš má smotanovú farbu a jeho povrchový materiál je tvorený kvalitnou, husto tkanou sýpkovinou zo 100% bavlny. Tá má špeciálnu antibakteriálnu úpravu vďaka obsahu aktívneho striebra, ktorá vám poskytne dlhodobú spoľahlivú ochranu proti roztočom, baktériám, kvasinkám, či hubovým ochoreniam.

Vďaka lanolínu vlna ľahko odvádza vlhkosť a zabraňuje množeniu mikroorganizmov a roztočov. Výrobky z ovčej vlny sú tak vhodné aj pre alergikov. Povrch vankúša je vyrobený z čistej bavlny, ktorá nedráždi pokožku a je príjemná na dotyk. Tento vankúš je tak určený pre dokonalý relax a zdravý spánok aj tých najmenších.

Vankúše z vlny nie je možné prať v práčke. Pri väčšom znečistení je vhodné nechať ich ošetriť v čistiarni. Menšie lokálne znečistenie možno odstrániť ručne prostriedkom obsahujúcim lanolín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex KIDS, Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz