/    /    /    /  

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Další velikosti: 50 ml / 189 Kč
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 100 ml

Kostivalový gel Nobilis Tilia napomáhá rychlejší regeneraci pohmožděnin a zlomenin, mírní bolest i otoky a urychluje hojení modřin. Obsažené výtažky z kostivalu lékařského mají výborné léčivé vlastnosti, aktivně napomáhají regeneraci poškozených tkání a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Gel napomáhá rychlejší léčbě pohmožděnin, zlomenin, výronů i jiných drobných sportovních zraněních díky vysokému podílu výtažků z kostivalu lékařského. Ten je bohatý na množství alkaloidů, které intenzivně regenerují poškozené svaly, ulevují od bolesti a zároveň mírní otoky. Kostivalový gel pronikne hluboko do pokožky, kde účinně hojí, ale také působí proti otoku, bolesti a eliminuje výskyt případných zánětů.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na poškozenou pokožku a lehkou masáží vetřete. Aplikujte podle potřeby alespoň 2x denně do doby, než obtíže odezní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Symphytum Officinale Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz