/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, mučenka 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Pure Fiji Passionflower
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, mučenka 50 g

Kokosové mýdlo Pure Fiji s vůní mučenky zabalené v ručně vyráběném papíře se skvěle hodí jako malá pozornost pro vaše blízké. Šetrné tenzidy z rostlinných olejů pokožku jemně myjí, aniž by ji vysušovaly. Tyto tenzidy z kokosového, makadamiového a tamanu oleje skvěle plní svoji mycí funkci, ale nenarušují přitom přirozený ochranný film pokožky.

Exotické oleje navíc pokožku vyživujízjemňují a uzamykají v ní hydrataci. Zásobují pleť množstvím vitaminů, antioxidantů a nenasycených mastných kyselin.  A jako bonus mýdlo pokožku provoní jemnou vůní exotické mučenky.

Díky svému šetrnému složení je mýdlo vhodné pro všechny typy pleti.

Použití: Mýdlo navlhčete a napěňte v rukou, Vzniklou pěnou potom krouživými pohyby jemně umyjte pokožku celého těla.

Tip: Přibalte si mýdlo do cestovního zavazadla na dovolenou. Je malé, takže nezabere téměř žádné místo, úžasně multifunkční a navíc nehrozí, že se vám v kufru otevře a vylije na všechny ostatní věci.

Pure Fiji Kokosové mýdlo v ručním papíře, mučenka 50 g

Kokosové mydlo Pure Fiji s vôňou mučenky zabalené v ručne vyrábanom papieri sa skvele hodí ako malá pozornosť pre vašich blízkych. Šetrné tenzidy z rastlinných olejov pokožku jemne umývajú bez toho, aby ju vysušovali. Tieto tenzidy z kokosového, makadamiového a tamanu oleja skvele plnia svoju funkciu umývania, ale nenarušujú pritom prirodzený ochranný film pokožky.

Exotické oleje navyše pokožku vyživujú, zjemňujú a uzamykajú v nej hydratáciu. Zásobujú pleť množstvom vitamínov, antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín. A ako bonus mydlo pokožku rozvonia jemnou vôňou exotickej mučenky.

Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je mydlo vhodné pre všetky typy pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water (Aqua), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Aleurites Moluccana Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Sodium Hydroxide, Fragrance
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Passionflower
vůně - druh: mučenka

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com