/    /    /    /    /  

Pure Fiji Kokosové mýdlo, zázvor 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 30 g / 50 Kč
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Pure Fiji White Gingerlily
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
140
ks
Bez DPH 116 Kč

Pure Fiji Kokosové mýdlo, zázvor 100 g

Tuhé kokosové mýdlo Pure Fiji se štiplavou vůní zázvoru pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků. Kokosový olej v kombinaci s dalšími extrakty vytvoří krémovou pěnu, která účinně myje a zároveň je velice šetrná k pokožce, zbytečně ji nevysušuje, naopak zjemňuje a dodává jemnou exotickou vůni.

Základ tuhého mýdla tvoří kokosový olej, který je bohatý na řadu vitaminů, antioxidantů a dalších prospěšných látek. Olej o pokožku pečuje, zjemňuje ji a chrání před dehydratací i podrážděním. Kokosový olej v kombinaci s výtažky z tungovníku a makadamiovým olejem o pleť intenzivně pečují, šetrně ji myjí a zároveň dodávají tolik potřebnou hydrataci a výživu.

Díky jemnému složení na bázi olejů můžete mýdlo použít k očistě celého těla, aniž by došlo k přesušení či dokonce podráždění pokožky. Tuhé kokosové mýdlo Pure Fiji o pokožku pečuje a zároveň jí propůjčuje dlouhotrvající jemnou vůni.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých rukou a pěnu aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Vyhněte se oblasti očí. Poté pěnu vydatně opláchněte čistou vodou.

Pure Fiji Kokosové mýdlo, zázvor 100 g

Tuhé kokosové mydlo Pure Fiji so štipľavou vôňou zázvoru sa stará o pokožku celého tela vďaka jemnému výživnému zloženiu na báze rastlinných olejov a výťažkov. Kokosový olej v kombinácii s ďalšími extraktmi vytvorí krémovú penu, ktorá účinne umýva a zároveň je veľmi šetrná k pokožke, zbytočne ju nevysušuje, naopak zjemňuje a dodáva jemnú exotickú vôňu.

Základ tuhého mydla tvorí kokosový olej, ktorý je bohatý na rad vitamínov, antioxidantov a ďalších prospešných látok. Olej sa o pokožku stará, zjemňuje ju a chráni pred dehydratáciou a podráždením. Kokosový olej v kombinácii s výťažkami z tungovníku a makadamiovým olejom sa o pleť starajú, šetrne ju umývajú a zároveň dodávajú toľko potrebnú hydratáciu a výživu.

Vďaka jemnému zloženiu na báze olejov môžete mydlo použiť na očistu celého tela bez toho, aby prišlo k presušeniu či dokonca podráždeniu pokožky. Tuhé kokosové mydlo Pure Fiji sa o pokožku stará a zároveň jej prepožičiava dlhotrvajúcu jemnú vôňu. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z mýdlových ořechů (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Mýdlo, Benzyl alkohol, Limonen, Citral, Geraniol, Linalool, Citronelol
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
produktové řady: Pure Fiji White Gingerlily
vůně - druh: zázvor

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com