/    /    /    /  

Pure Fiji Kokosový kondicioner, zázvor 265 ml

Značka:
Množství: 265 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Kondicionery
Produktová řada: Pure Fiji White Gingerlily
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
480
ks
Bez DPH 397 Kč

Pure Fiji Kokosový kondicioner, zázvor 265 ml

Kokosový kondicionér Pure Fiji s osvěžující vůní zázvoru dodává vlasu jemnost a zároveň tolik potřebnou výživu a hydrataci. Obsažené rostlinné oleje zacelují strukturu vlasu, zjemňují jej a zároveň podporují jeho zdravý růst. Kokosový kondicionér usnadňuje snadné rozčesávání a navrací vlasu zdravý lesk i pružnost.

Základ kondicionéru tvoří kokosový olej bohatý na množství antioxidantů, vitaminů a dalších výživných látek. O vlas intenzivně pečují, zacelují roztřepené konečky a posilují strukturu vlasu. Ten tak získává objem, lesk i pružnost. Kokosový olej pečuje nejenom o vlasy, ale také o pokožku hlavy, kterou zklidňuje, posiluje a činí ji odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Kromě toho kokosový olej v kombinaci s oleji z kalaby a tungovníku dodává kondicionéru nezaměnitelnou exotickou vůni, kterou si vaše vlasy udrží ještě dlouho po umytí. Kondicionér Pure Fiji pečuje nejen o suché poškozené vlasy, zaceluje jejich strukturu a navrací lesk i pružnost.

Použití: Malé množství kondicionéru aplikujte rovnoměrně do délek vlhkých umytých vlasů a nechte působit 3 - 5 minut.

Pure Fiji Kokosový kondicioner, zázvor 265 ml

Kokosový kondicionér Pure Fiji s osviežujúcou vôňou zázvoru dodáva vlasu jemnosť a zároveň toľko potrebnú výživu a hydratáciu. Obsiahnuté rastlinné oleje zaceľujú štruktúru vlasu, zjemňujú ho a zároveň podporujú jeho zdravý rast. Kokosový kondicionér uľahčuje ľahké rozčesávanie a navracia vlasu zdravý lesk a pružnosť.

Základ kondicionéru tvorí kokosový olej bohatý na množstvo antioxidantov, vitamínov a ďalších výživných látok. O vlas sa intenzívne starajú, zaceľujú rozštiepené končeky a posilňujú štruktúru vlasu. Ten tak získava objem, lesk a pružnosť. Kokosový olej sa stará nielen o vlasy, ale tiež o pokožku hlavy, ktorú upokojuje, posilňuje a robí ju odolnejšiu voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.

Okrem toho kokosový olej v kombinácii s olejmi z kalaby a tungovníku dodáva kondicionéru nezameniteľnú exotickú vôňu, ktorú si vaše vlasy udržia ešte dlho po umytí. Kondicionér Pure Fiji sa stará nielen o suché poškodené vlasy, ale aj zaceľuje ich štruktúru a navracia im lesk a pružnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aleurites Moluccana Oil, Passiflora Incarnata Extract, Behenyl Trimethyl Ammonium Methosulfate Cetearyl Alcohol, Dicocylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Nonionic Emulsifying Wax, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolized Wheat Protein, Fragrance
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji White Gingerlily
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com