/    /    /    /  

Delibutus Konopná mast Hemeroidy 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Hemeroidy, Konopné masti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
220
ks
Bez DPH 182 Kč

Delibutus Konopná mast Hemeroidy 50 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Konopná mast Delibutus Hemeroidy má skvělé antibakteriální a tonizační účinky, díky kterým přirozenou cestou hojí poškozenou pokožku. Rostlinné výtažky eliminují otoky, mírní nepříjemné svědění i pálení a současně pleť regenerují, posilují a brání opětovnému výskytu hemoroidů.

Mast pečuje o pokožku v okolí konečníku díky vysokému obsahu bambuckého másla a konopného oleje. Tyto látky mají skvělé hojivé vlastnosti, pokožku zvláčňují, posilují vůči poškození a současně působí lehce antisepticky a antibakteriálně. Společně se včelím voskem vytvoří na pokožce lehký ochranný film. Výtažky z kaštanu koňského a dubu letního postiženou pleť regenerují, mírní otoky a současně pokožku lehce tonizují, zvyšují její pružnost a odolnost vůči opětovnému výskytu hemoroidů.

Použití: Malé množství masti ohřejte v dlaních a aplikujte na poškozenou pokožku. Aplikujte alespoň 2x denně, dokud problémy plně neodezní.

Delibutus Konopná mast Hemeroidy 50 ml

Konopná masť Delibutus Hemoroidy má skvelé antibakteriálne a tonizačné účinky, vďaka ktorým prirodzenou cestou hojí poškodenú pokožku. Rastlinné výťažky eliminujú opuchy, miernia nepríjemné svrbenie i pálenie a súčasne pleť regenerujú, posilňujú a bránia opätovnému výskytu hemoroidov.

Masť sa stará o pokožku v okolí konečníka vďaka vysokému obsahu bambuckého masla a konopného oleja. Tieto látky majú skvelé hojivé vlastnosti, pokožku zvláčňujú, posilňujú voči poškodeniu a súčasne pôsobia ľahko antisepticky a antibakteriálne. Spoločne so včelím voskom vytvoria na pokožke ľahký ochranný film. Výťažky z pagaštanu konského a duba letného postihnutú pleť regenerujú, miernia opuchy a súčasne pokožku ľahko tonizujú, zvyšujú jej pružnosť a odolnosť voči opätovnému výskytu hemoroidov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Cannabis Sativa Seed Oil, Cera Alba, Aesculus Hipocastanum Extract, Quercus Robur Bark Extract
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/