/    /    /    /    /  

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl energetizující, Vivacités de Bach 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Bachova kosmetika, Koupelové soli
Produktová řada: Les Fleurs de Bach Vivacités
Certifikáty: METHODE ORIGINALE DU DR. BACH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
598
ks
Bez DPH 494 Kč

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl energetizující, Vivacités de Bach 300 g

Koupelová sůl Vivacités de Bach od firmy Les Fleurs de Bach zalije vlnou povzbuzující energie celé vaše tělo i mysl. Pečlivě vybraná kombinace Bachových esencí působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační lázeňský rituál. Koupel je výborným povzbuzujícím prostředkem po obzvláště únavném dni.

Bachovy květové esence navodí příjemnou náladu a pocity štěstí. Hlodáš pomáhá zmírňovat pocity zoufalství a beznaděje. Zeměžluč pomáhá málo asertivním lidem podpořit jejich vlastní aktivitu. Habr dodává vitalitu a celkově podporuje oslabenou životní sílu. Olivovník je výborným pomocníkem při naprostém fyzickém i psychickém vyčerpání.

Bílý kaštan pomáhá ztišit neklidné a negativní myšlenky, které se neustále vracejí. Hořčice dodává radost a pomáhá vidět svět pozitivně. Používá se i při mírně depresivních stavech. Modřín podporuje lidi, kteří trpí pocity méněcennosti a kvůli malému sebevědomí se bojí jakékoliv aktivity a nemohou uskutečňovat své plány a sny.

Příprava: Přisypejte koupelovou sůl pod proud tekoucí vody při přípravě lázně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Alcohol, Aqua (Water), Olea Europaea Flower Extract, Ulex Europaeus Flower Extract, Centaurium Erythraea Flower Extract, Carpinus Betulus Flower Extract, Aesculus Bud Flower Extract, Larix Decidua Flower Extract, Sinapis Arvensis Flower Extract , Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract
i
i

konzistence: sypká
obal: skleněný
produktové řady: Les Fleurs de Bach Vivacités

Výrobce

Fleurs Essences et Harmonie
53 rue des Batignolles
75017 Paříž
Francie
www.bachova-terapie.cz