Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl energetizující, Vivacités de Bach 300 g

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl energetizující, Vivacités de Bach 300 g

Koupelová sůl Vivacités de Bach zalije vlnou povzbuzující energie vaše tělo i mysl. Kombinace Bachových esencí působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační rituál.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Koupelová sůl Vivacités de Bach od firmy Les Fleurs de Bach zalije vlnou povzbuzující energie celé vaše tělo i mysl. Pečlivě vybraná kombinace Bachových esencí působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační lázeňský rituál. Koupel je výborným povzbuzujícím prostředkem po obzvláště únavném dni.

Bachovy květové esence navodí příjemnou náladu a pocity štěstí. Hlodáš pomáhá zmírňovat pocity zoufalství a beznaděje. Zeměžluč pomáhá málo asertivním lidem podpořit jejich vlastní aktivitu. Habr dodává vitalitu a celkově podporuje oslabenou životní sílu. Olivovník je výborným pomocníkem při naprostém fyzickém i psychickém vyčerpání.

Bílý kaštan pomáhá ztišit neklidné a negativní myšlenky, které se neustále vracejí. Hořčice dodává radost a pomáhá vidět svět pozitivně. Používá se i při mírně depresivních stavech. Modřín podporuje lidi, kteří trpí pocity méněcennosti a kvůli malému sebevědomí se bojí jakékoliv aktivity a nemohou uskutečňovat své plány a sny.

Příprava: Přisypejte koupelovou sůl pod proud tekoucí vody při přípravě lázně.

Ostatní kategorie: Koupelové soli, Přípravky do koupele

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles , 75017, Paříž, Francie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?