Les Fleurs de Bach Koupelová sůl energetizující, Vivacités de Bach 300 g

Les Fleurs de Bach Koupelová sůl energetizující, Vivacités de Bach 300 g

  • Bez DPH 489 Kč

Koupelová sůl Vivacités de Bach zalije vlnou povzbuzující energie vaše tělo i mysl. Kombinace Bachových esencí působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační rituál.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Koupelová sůl Vivacités de Bach od firmy Les Fleurs de Bach zalije vlnou povzbuzující energie celé vaše tělo i mysl. Pečlivě vybraná kombinace Bachových esencí působí blahodárně na celý organismus a běžnou koupel tak promění v relaxační lázeňský rituál. Koupel je výborným povzbuzujícím prostředkem po obzvláště únavném dni.

Bachovy květové esence navodí příjemnou náladu a pocity štěstí. Hlodáš pomáhá zmírňovat pocity zoufalství a beznaděje. Zeměžluč pomáhá málo asertivním lidem podpořit jejich vlastní aktivitu. Habr dodává vitalitu a celkově podporuje oslabenou životní sílu. Olivovník je výborným pomocníkem při naprostém fyzickém i psychickém vyčerpání.

Bílý kaštan pomáhá ztišit neklidné a negativní myšlenky, které se neustále vracejí. Hořčice dodává radost a pomáhá vidět svět pozitivně. Používá se i při mírně depresivních stavech. Modřín podporuje lidi, kteří trpí pocity méněcennosti a kvůli malému sebevědomí se bojí jakékoliv aktivity a nemohou uskutečňovat své plány a sny.

Příprava: Přisypejte koupelovou sůl pod proud tekoucí vody při přípravě lázně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Alcohol, Aqua (Water), Olea Europaea Flower Extract, Ulex Europaeus Flower Extract, Centaurium Erythraea Flower Extract, Carpinus Betulus Flower Extract, Aesculus Bud Flower Extract, Larix Decidua Flower Extract, Sinapis Arvensis Flower Extract , Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract

Možné alergeny: Parfum (Fragrance), Alcohol, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citral

Konzistence: sypká

Obal: skleněný

Produktové řady: Les Fleurs de Bach Vivacités

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?