/    /    /    /    /  

Spa Magik Koupelová sůl z Mrtvého moře 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 kg / 255 Kč
Kategorie: Koupelové soli
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
197
ks
Bez DPH 163 Kč

Spa Magik Koupelová sůl z Mrtvého moře 500 g

Koupelová sůl z Mrtvého moře Dead Sea Spa Magic je velmi bohatá na obsah minerálů, které působí blahodárně na celé tělo. Je vhodná pro všechny typy pleti. Hydratuje a posiluje suchou pokožku a detoxikuje problematickou pleť. Zlepšuje stav kožních onemocnění, jako je akné, ekzém či lupénka.

Pomáhá také mírnit chronickou bolest zad, namožené svaly a klouby či revma. Jejích báječných účinků lze využít i při nachlazení a ucpaných nosních dutinách. Kromě toho, že sůl dodá přes kůži tělu spoustu minerálů potřebných k zotavení, inhalace solné páry zmírňuje také zduření nosních uzlin a odstraňuje tak pocit ucpaného nosu.

Sůl z Mrtvého moře je charakteristická tím, že má nejvyšší podíl obsažených minerálů ze všech mořských solí. Je bohatá především na hořčík, draslík vápník a sodík. Tyto mikroživiny chrání pokožku i celý organismus před negativním působením stresu. Aktivují regeneraci buněk a posilují tkáně. Koupel v této soli osvěží a zrelaxuje celé vaše tělo i mysl.

Příprava: Pod tekoucí teplou vodu vsypte větší množství soli. Čím větší koncentraci zvolíte, tím bude kúra účinnější. Pro relaxaci a osvěžení stačí rozpustit jednu až dvě hrsti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sůl z Mrtvého moře
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: oblast Mrtvého moře

Výrobce

Spa House
Winchet Hill Goudhurst
TN17 1JY Kent
Velká Británie
www.findershealth.cz