/    /    /    /    /  

TeaTao Kustovnice čínská 120 g

Značka:
Množství: 120 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 g / 210 Kč
Kategorie: Semena a plody, Kustovnice čínská, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
105
ks
Bez DPH 91 Kč

TeaTao Kustovnice čínská 120 g

Plody kustovnice čínské neboli goji TeaTao jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Údajně je konzumace tohoto malého a sladkého ovoce tajemstvím dlouhověkosti Tibeťanů a Číňanů. Jeho jasně červená barva napovídá, že jedním z nejbohatších přírodních zdrojů karotenoidů, které se výrazně podílejí na správné funkci imunitního systému a ochraňují tělo před choroboplodnými zárodky.

Goji také obsahují pro zdraví nezbytné vitaminy C, B1, B2, B6 a E a až 18 druhů aminokyselin a na 20 důležitých stopových prvků, jako jsou například zinek, selen, železo a vápník. Vysoký obsah mikroživin kustovnici řadí mezi takzvané superpotraviny, které jsou využívané pro podporu organismu nejen ve sportovních a výživových odvětvích.

Díky všem zmíněným výživovým hodnotám je kustovnice čínská tradičně považována za prostředek k celkovému omlazování organismu. Působí preventivně proti civilizačním nemocem, pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí organismu a zmírňuje celkovou degeneraci fyziologických funkcí.

Tip: Plody kustovnice lze konzumovat jako sušené ovoce či je použít k přípravě lahodného čaje. Výborně se hodí i do polévkových vývarů, rýže, salátu, ale i do koláčů, zákusků a podobně.

Upozornění: Nekonzumujte více než 10 gramů kustovnice denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika