/    /    /    /  

Batex Ložní set bavlněný, 209 různé vzory 2 části

Značka:
Množství: 2 části
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Ložní sety
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
990
ks
Bez DPH 818 Kč

Batex Ložní set bavlněný, 209 různé vzory 2 části

Bavlněný ložní set Batex oceníte celoročně díky mimořádně kvalitnímu zpracování s důrazem na zdravý spánek a přirozený metabolismus organismu. Tato sada se skládá z klasického hladkého polštáře, prošívané přikrývky a praktické průhledné tašky, kterou můžete využít jak při cestování, tak pro uložení lůžkovin v domácím prostředí.

Polštář je plněn dutým vláknem a nabízí příjemnou oporu pro vaši krční páteř. Je měkký, ale zároveň dostatečně pevný pro dokonalý odpočinek. Přikrývka je vhodná zejména do teplejších měsíců a je plněna tenkou vrstvou polyesterového syntetického vlákna Tevyro, které je produktem nejnovější technologie ve výrobě umělých vláken.

Toto vlákno vyniká svými absorpčními vlastnostmi a ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla. Zároveň je maximálně prodyšné a vhodné i pro alergiky. Povrchovým materiálem tohoto ložního setu je čistá bavlna, jež je velmi šetrná k pokožce. Lůžkoviny se velice snadno udržují praním v pračce až do teploty 40 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ložní set bavlněný, 209 různé vzory 2 části

Bavlnený posteľný set Batex oceníte celoročne vďaka mimoriadne kvalitnému spracovaniu s dôrazom na zdravý spánok a prirodzený metabolizmus organizmu. Táto sada sa skladá z klasického hladkého vankúša, prešívanej prikrývky a  praktickej priehľadnej tašky, ktorú môžete využiť ako pri cestovaní, tak pre uloženie lôžkovín v domácom prostredí.

Vankúš je plnený dutým vláknom a ponúka príjemnú oporu pre vašu krčnú chrbticu. Je mäkký, ale zároveň dostatočne pevný pre dokonalý oddych. Prikrývka je vhodná najmä do teplejších mesiacov a je plnená tenkou vrstvou polyesterového syntetického vlákna Tevyro, ktoré je produktom najnovšej technológie vo výrobe umelých vláken.

Toto vlákno vyniká svojimi absorpčnými vlastnosťami a ihneď odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela. Zároveň je maximálne priedušné a vhodné aj pre alergikov. Povrchovým materiálom tohto posteľného setu je čistá bavlna, ktorá je veľmi šetrná k pokožke. Lôžkoviny sa veľmi ľahko udržujú praním v práčke až do teploty 40 °C.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz