/    /    /    /  

Weleda Měsíčková tinktura 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Weleda Měsíčková tinktura 50 ml

Měsíčková tinktura Weleda je obzvláště vhodná k ošetření a dezinfekci drobných poranění a oděrků. Díky obsahu výtažků z měsíčku lékařského a alkoholu má tinktura výborné dezinfekční, zklidňující a regenerační účinky.

Měsíček lékařský je již po staletí používán pro své hojivé a protizánětlivé účinky. Kromě urychlení hojení drobných ranek je měsíčková tinktura vhodná k ošetření popálenin, špatně a dlouho se hojících jizev, kožních zánětů nebo křečových žil a je i dobrá jako lokální péče proti akné.

Obklady z Měsíčkové tinktury jsou vhodné jako okamžitá dezinfekce při poranění v domácnosti i na zahradě, ale i jako dlouhodobá léčba kožních onemocnění či zánětů.

Praktický pomocník

Měsíčková tinktura je univerzální přípravek s všestranným využitím, který se vám bude hodit doma i na cestách. Je vhodný pro všechny, kdo dbají na kvalitu a preferují čisté přírodní ingredience, které nezatěžují tělo ani životní prostředí. V této měsíčkové tinktuře tak najdete pouze kombinaci vody, alkoholu a extraktu z měsíčku lékařského, který je používán v tradičním léčitelství již po staletí díky svým výjimečným schopnostem.

Rychlé zklidnění

Měsíček lékařský je drobná rostlina, jejíž výtažek má významné zklidňující účinky na mnoho forem podráždění či poškození pokožky. Extrakt z měsíčku dokáže ihned zklidnit podrážděnou pokožku, zmírňuje zarudnutí, pálení či nepříjemné svědění. Zároveň také podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, čímž urychluje hojení a zacelování drobných poranění.

Dezinfekce a hojení

Měsíčková tinktura Weleda vás tak zachrání v mnoha situacích. Při drobných oděrkách a poraněních je skvělou první pomocí, díky obsahu alkoholu totiž ránu šetrně dezinfikuje a ošetří. Pro hojivé účinky měsíčku je tinktura vhodná také při popálení pokožky, poštípání hmyzem a pomáhá i při mnoha kožních onemocněních a zánětech.

Použití: Zředěnou tinkturu nanášíme podle potřeby na postižená místa několikrát denně. 1 polévkovou lžící tinktury smícháme s 250 ml převařené vody a přikládáme na poraněnou pokožku.

Weleda Měsíčková tinktura 50 ml

Nechtíková tinktúra Weleda je vhodná na ošetrenie a dezinfekciu drobných poranení a odrenín. Vďaka obsahu výťažkov z nechtíka lekárskeho a alkoholu má tinktúra výborné dezinfekčné, upokojujúce a regeneračné účinky.

Nechtík lekársky je už po storočia používaný pre svoje hojivé a protizápalové účinky. Okrem urýchlenia hojenia drobných raniek je nechtíková tinktúra vhodná na ošetrenie popálenín, zle a dlho sa hojacich jaziev, kožných zápalov alebo kŕčových žíl a je dobrá tiež ako lokálna starostlivosť proti akné.

Obklady z Nechtíkovej tinktúry sú vhodné ako okamžitá dezinfekcia pri poranení v domácnosti a na záhrade, ale aj ako dlhodobá liečba kožných ochorení či zápalov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Výtažek z květů měsíčku, Voda, Alkohol
INCI: Calendula Officinalis Flower Extract, Aqua, Alcohol
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz