/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Blondie 0,75 g

Značka:
Množství: 0,75 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 10 g / 579 Kč
Kategorie: Sypké make-upy, Vzorky dekorativní kosmetiky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Blondie 0,75 g

Lily Lolo Minerální make-up Blondie je vhodný obzvláště pro velmi světlý a světlý odstín pleti. Jeho podtón je vyvážený, proto jej lze využít pro neutrální tóny pleti, která nejde barevně ani do růžova, ani do žluta. Jeho sametově jemná struktura nezatěžuje pokožku a dokonale sjednocuje její vzhled, zároveň se však vyznačuje vysoce variabilní krycí schopností od lehkého až po plné krytí dle množství naneseného produktu.

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetikySjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává vám přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Kouzlo minerálního make-upu

Minerální make-up Lily Lolo je tím nejlepším, co můžete ve světě minerální kosmetiky vyzkoušet. Minerální make-up na rozdíl od konvenčně nabízených make-upů vyniká svým kvalitním složením, kdy neobsahuje žádné přidané syntetické ingredience ani silikony, které často stojí za ucpáváním pórů. Minerální make-up Lily Lolo je tedy zcela přírodní a poskytne vaší pokožce jemnou péči.

Krytí a sjednocení

Minerální make-up Lily Lolo si zachovává všechny kladné vlastnosti klasických make-upů, avšak zároveň také dlouhodobě při pravidelném používání prospívá kvalitě pleti, kterou nezatěžuje a nezpůsobuje ucpávání pórů, a tím i vznik pupínků. Vytvoří na vašem obličeji rovnoměrnou vrstvu, která sjednotí tón pleti a zakryje případné nedokonalosti.

Přirozený efekt

Nemusíte se ale bát, že by minerální make-up byl na vašem obličeji jasně patrný. Díky kvalitním minerálním pigmentům má sice výbornou krycí schopnost, avšak zároveň je na tváří velice přirozený a takřka neviditelný. Navíc nedráždí pokožku, nezpůsobuje její zarudnutí či vysušování a je vhodný pro všechny typy pleti včetně aknózní a citlivé.

Dokonalá pleť

Minerální make-up Lily Lolo Blondie vytvoří na vaší tváři efekt dokonalé pleti a díky rozjasňujícím částečkám opticky odstraní známky únavy či stresu a dodá pokožce svěží opečovávaný vzhled. Snadno se nanáší houbičkou či kabuki štětcem a můžete jej libovolně vrstvit, aniž by na tváři vytvořil hutný nános. Odstín Blondie je vhodný pro velmi světlý a světlý odstín pokožky.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Blondie 0,75 g

Lily Lolo Minerálny make-up Blondie je vhodný obzvlášť pre veľmi svetlý a svetlý odtieň pleti. Jeho podtón je vyvážený, preto ho možno využiť pre neutrálne tóny pleti, ktorá nejde farebne ani do ružova, ani do žlta. Jeho zamatovo jemná štruktúra nezaťažuje pokožku a dokonale zjednocuje jej vzhľad, zároveň sa však vyznačuje vysoko variabilnou krycou schopnosťou od ľahkého až po plné krytie podľa množstva naneseného produktu.

Minerálny make-up Lily Lolo je skvelou prírodnou alternatívou v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Zjednocuje farebný tón pleti, pomáha zakryť prípadné nedokonalosti a dodáva vám prirodzene krásny vzhľad. Jemné rozjasňujúce čiastočky rozžiaria vašu tvár a dodajú zdravú farbu unavenej a šedej pleti. Make-up je mimoriadne jemne namletý, veľmi ľahko sa nanáša pomocou hubky či kabuki štetca a nevytvára efekt masky.

Vďaka prírodnému zloženiu bez chemických látok a pre kožu potenciálne škodlivých zložiek je vhodný pre všetky typy pleti. Nedráždi pokožku, nespôsobuje začervenanie a možno ho použiť aj pre citlivú či aknóznu pleť. Zároveň je vysoko odolný proti oteru aj vlhkosti a vyznačuje sa celodennou výdržou bez nutnosti dodatočných úprav. Je ho možné tiež vrstviť podľa požadovanej miery krytia. Minerálny make-up je ideálny aj pre náročné užívateľky, ktoré si želajú bezchybný, avšak dokonale prirodzený výsledok.

Čaro minerálneho make-upu

Minerálny make-up Lily Lolo je tým najlepším, čo môžete vo svete minerálnej kozmetiky vyskúšať. Minerálny make-up na rozdiel od konvenčne ponúkaných make-upov vyniká svojím kvalitným zložením, neobsahuje žiadne pridané syntetické ingrediencie ani silikóny, ktoré často stoja za upchávaním pórov. Minerálny make-up Lily Lolo je teda celkom prírodný a poskytne vašej pokožke jemnú starostlivosť.

Krytie a zjednotenie

Minerálny make-up Lily Lolo si zachováva všetky kladné vlastnosti klasických make-upov, avšak zároveň tiež dlhodobo pri pravidelnom používaní prospieva kvalite pleti, ktorú nezaťažuje a nespôsobuje upchávanie pórov, a tým aj vznik pupienkov. Vytvorí na vašej tvári rovnomernú vrstvu, ktorá zjednotí tón pleti a zakryje prípadné nedokonalosti.

Prirodzený efekt

Nemusíte sa však báť, že by minerálny make-up bol na vašej tvári jasne badateľný. Vďaka kvalitným minerálnym pigmentom má síce výbornú kryciu schopnosť, avšak zároveň je na tvári veľmi prirodzený a takpovediac neviditeľný. Navyše nedráždi pokožku, nespôsobuje jej začervenanie či vysušovanie a je vhodný na všetky typy pleti vrátane aknóznej a citlivej.

Dokonalá pleť

Minerálny make-up Lily Lolo Blondie vytvorí na vašej tvári efekt dokonalej pleti a vďaka rozjasňujúcim čiastočkám opticky odstráni známky únavy či stresu a pokožke dodá svieži pestovaný vzhľad. Jednoducho sa nanáša hubkou či kabuki štetcom a môžete ho ľubovoľne vrstviť bez toho, aby na tvári vytvoril hutný nános. Odtieň Blondie je vhodný pre veľmi svetlý a svetlý odtieň pokožky. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Zinc Oxide (CI 77891), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499)
i
i

barva - světlost: světlá
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz