/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Deep Purple 2,5 g

Značka:
Množství: 2,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
249
ks
Bez DPH 206 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Deep Purple 2,5 g

Lily Lolo Minerální oční stíny Deep Purple si získají vaši pozornost velice klasickým a nadčasovým odstínem, který dodá vašemu pohledu dechberoucí hloubku. Tmavě fialová barva podpoří přirozenou barvu vašich očí a je velice vhodná především na večerní nalíčení či speciální příležitosti, jako jsou plesy, večírky a podobně. Jemný třpyt dodává očním stínům plasticitu a jiskrný efekt.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí a sametově jemná sypká struktura jejích produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Deep Purple 2,5 g

Lily Lolo Minerálne očné tiene Deep Purple si získajú vašu pozornosť veľmi klasickým a nadčasovým odtieňom, ktorý dodá vášmu pohľadu dych vyrážajúcu hĺbku. Tmavofialová farba podporí prirodzenú farbu vašich očí a je veľmi vhodná predovšetkým na večerné líčenie či špeciálne príležitosti, ako sú plesy, večierky a podobne. Jemné trblietanie dodáva očným tieňom plasticitu a iskrivý efekt.

Minerálna dekoratívna kozmetika Lily Lolo, ktorá pochádza z Veľkej Británie, nerobí kompromisy. Jej zloženie obsahuje iba čisté prírodné ingrediencie bez syntetických zložiek a chemikálií. Neobsahuje parabény, konzervanty či PEG-y. Vďaka tomuto aspektu je veľmi dobre tolerovaná aj citlivou pleťou a zamatovo jemná sypká štruktúra ich produktov nedráždi a nenamáha pokožku

Očné tiene s bohatými a sýtymi minerálnymi pigmentmi sa vyznačujú výraznými odtieňmi, ktorých intenzitu možno regulovať podľa naneseného množstva. Ľahko sa aplikujú štetcom či prstami, a veľmi dobre sa vzájomne miešajú a rozmazávajú, čím ponúkajú pestré množstvo možností líčenia. Vďaka svojej mimoriadne vysokej kvalite líčenie s týmito tieňmi vydrží celý deň bez významného oslabenia pigmentácie či zlievania do záhybu viečka. Zaistí tak bezchybný výsledok a dokonalé nalíčenie


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Intenzivní barva | 14.2.2016 19:15:51 | Mon

Opravdu krásná a intenzivní barva i při suchém nanášení malého množství, což je super. Lze s nimi krásně stínovat. Intenzita barvy vydrží dlouho, po cca osmi hodinách se pomalu začínají slévat v záhyby víčka, ale dle všeho záleží na použité/nepoužité bázi. Oceňuji také aktuální balení, v němž jsou dírky umístěné pouze na jedné straně a jsou opatřeny otáčivým, dobře těsnícím víčkem, tudíž se nemusím obávat, že se mi při cestování stíny vysypou do taštičky.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Titanium Dioxide (CI 77891)
i
i

barva: fialová
konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz