/    /    /    /  

Logona Mycí krém lotos, Lavaerde, bílá 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sprchové krémy, Klasické přírodní šampony, Pleťové čistící krémy, Prášky & jíly
Produktová řada: Logona Lavaerde
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
252
ks
Bez DPH 208 Kč

Logona Mycí krém lotos, Lavaerde, bílá 200 ml

Mycí krém Lotos Lavaerde Logona obsahuje bílou mycí zem a esenciální olej z indického lotosu. Má velmi univerzální využití v péči o celé tělo. Je vhodný pro suchou a citlivou pleť, ale také na jemné a slabé vlasy. Působí obzvláště citlivě díky tomu, že neosahuje zbytečné mycí tenzidy, parabeny, ani žádná chemická činidla. Nenarušuje ochranný kožní film pokožky, ani nijak neovlivňuje její přirozenou pH hodnotu.

Obsažený jíl má skvělou schopnost na sebe vázat přebytečný maz, zbytky make-upu, starých kožních buněk a dalších nečistot. Zbytečně však pokožku nevysušuje a nenarušuje ještě více ochrannou bariéru suché pleti. Zároveň má lehký peelingový efekt. Pokožku přirozeně zjemňuje a rozjasňuje. Jíl je také bohatý na množství minerálních látek, které jsou nezbytné pro krásnou a zdravou pleť. Extrakt z lotosu podporuje čistící funkci jílu a pleť báječně projasňuje.

Při použití krému jako šamponu na vlasy získáte čisté, lesklé, vyživené a provzdušněné vlasy s přirozeným objemem od kořínků, zahalené do jemné lotosové vůně. Mycí krém díky svému lehce abrazivnímu účinku jemně prokrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumřelé buňky. Zkvalitňuje tak schopnost pokožky přijímat účinné látky a vyživovat vlasové kořínky. Při pravidelném a dlouhodobém používání se tak dočkáte i rychleji rostoucích zdravých a pevných vlasů.

Použití: Naneste mycí krém o velikosti vlašského ořechu na mokré vlasy nebo pokožku. Následně důkladně opláchněte teplou vodou.

Logona Mycí krém lotos, Lavaerde, bílá 200 ml

Mycí krém Lotos Lavaerde Logona obsahuje bielu myciu zem a esenciálny olej z indického lotosu. Má veľmi univerzálne využitie v starostlivosti o celé telo. Je vhodný pre suchú a citlivú pleť, ale aj na jemné a slabé vlasy. Pôsobí obzvlášť citlivo vďaka tomu, že neosahuje zbytočné mycie tenzidy, parabény, ani žiadne chemické činidlá. Nenarušuje ochranný kožný film pokožky, ani nijako neovplyvňuje jej prirodzenú pH hodnotu.

Obsiahnutý íl má skvelú schopnosť na seba viazať prebytočný maz, zvyšky make-upu, starých kožných buniek a ďalších nečistôt. Zbytočne však pokožku nevysušuje a nenarušuje ešte viac ochrannú bariéru suchej pleti. Zároveň ľahký peelingový efekt. Pokožku prirodzene zjemňuje a rozjasňuje. Íl je tiež bohatý na množstvo minerálnych látok, ktoré sú nevyhnutné pre krásnu a zdravú pleť. Extrakt z lotosu podporuje čistiacu funkciu ílu a pleť báječne rozjasňuje.

Pri použití krému ako šampónu na vlasy získate čisté, lesklé, vyživené a prevzdušnené vlasy s prirodzeným objemom od korienkov, zahalené do jemnej lotosovej vône. Mycí krém vďaka svojmu ľahko abrazívnemu účinku jemne prekrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumreté bunky. Skvalitňuje tak schopnosť pokožky prijímať účinné látky a vyživovať vlasové korienky. Pri pravidelnom a dlhodobom používaní sa tak dočkáte aj rýchlejšie rastúcich, zdravých a pevných vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Kaolin, Montmorillonite, Parfum (Essential Oils), Nelumbo Nucifera Extract, Limonene
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
produktové řady: Logona Lavaerde
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy vlasů: citlivé vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz