/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Neem, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Neem, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Mýdlo Neem Siddhalepa regeneruje a čistí celé tělo. Obsahuje olej z neem listů a šťávu z Aloe vera. Toto mýdlo je ideální pro suchou pleť. Má vynikající detoxikující, antiseptické a čistící vlastnosti.

Kombinace neemu a Aloe vera je v ajurvédě tisíce let užívaná. Ajurvédský lékařský systém používá neem při problémech s infekcí a zánětech kůže spojených se svalovými bolestmi. Aloe vera má detoxikační, hydratační, chladící, antioxidační a uklidňující vlastnosti a výborné hojící účinky, protože obsahuje přírodní antibiotikum.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Neem, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Mydlo Neem Siddhalepa regeneruje a čistí celé telo. Obsahuje olej z neem listov a šťavu z aloe vera. Toto mydlo je ideálne na suchú pleť. Má vynikajúce detoxikačné, antiseptické a čistiace vlastnosti.

Kombinácia nimby a aloe vera je v ajurvéde tisíce rokov používaná. Ajurvédsky lekársky systém používa nimbu pri problémoch s infekciou a zápaloch kože spojených so svalovými bolesťami. Aloe vera má detoxikačné, hydratačné, chladiace, antioxidačné a upokojujúce vlastnosti a výborné hojivé účinky, pretože obsahuje prírodné antibiotikum.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Azadirachta Indica (Neem) Seed Oil, Aloe Barbadensis Extract
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com