/    /    /    /    /  

Bio-D Mýdlo s konopným olejem 95 g

Značka:
Množství: 95 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Bio-D Mýdlo s konopným olejem 95 g

Tuhé mýdlo s konopným olejem Bio-D lehce myje pokožku rukou a současně o ni pečuje a chrání před vysušením. Rostlinné tenzidy a oleje pleť čistí, zvlhčují a brání dehydrataci pokožky, takže je mýdlo vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Mýdlo s konopným olejem je účinné a zároveň velice jemné k namáhané pokožce rukou díky kombinaci zmýdelněného palmového, kokosového a olivového oleje. Ty účinně rozpouští i odolnější nečistoty a mastnotu, aniž by kůži zbytečně vysušovaly. Složení mýdla je navíc obohaceno o konopný olej, který pokožku posiluje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a pěnu aplikujte na pokožku. Důkladně umyjte čistou vodou.

Bio-D Mýdlo s konopným olejem 95 g

Tuhé mydlo s konopným olejom Bio-D zľahka umýva pokožku rúk a súčasne ju ošetruje a chráni pred vysušením. Rastlinné tenzidy a oleje pleť čistia, zvlhčujú a bránia dehydratácii pokožky, takže je mydlo vhodné pre pravidelné každodenné použitie.

Mydlo s konopným olejom je účinné a zároveň veľmi jemné k namáhanej pokožke rúk vďaka kombinácii zmydelneného palmového, kokosového a olivového oleja. Tie účinne rozpúšťajú aj odolnejšie nečistoty a mastnotu bez toho, aby kožu zbytočne vysušovali. Zloženie mydla je navyše obohatené o konopný olej, ktorý pokožku posilňuje, zvláčňuje a podporuje jej regeneráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Palmitát sodný, Směs solí na bázi kokosového oleje, Olivový olej, Voda, Rostlinný glycerin, Konopný olej
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz