/    /    /    /    /  

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

Značka:
Množství: 95 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

Tuhé mýdlo s konopnými otrubami Bio-D účinně myje pokožku rukou a současně o ni pečuje a chrání před vysušením. Rostlinné tenzidy a oleje pleť čistí, zvlhčují a brání dehydrataci pokožky, takže je mýdlo vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Mýdlo s konopnými otrubami je účinné a zároveň jemné k namáhané pokožce rukou díky kombinaci zmýdelněného palmového, kokosového a olivového oleje. Ty účinně rozpouští i odolnější nečistoty a mastnotu, aniž by kůži zbytečně vysušovaly. Složení mýdla je navíc obohaceno o konopné otruby, které poskytnou pleti jemný peeling, odstraní i odolnější nečistoty a současně jsou bohaté na množství proteinů.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a pěnu aplikujte na pokožku. Důkladně umyjte čistou vodou.

Bio-D Mýdlo s konopnými otrubami 95 g

Tuhé mydlo s konopnými otrubami Bio-D účinne umýva pokožku rúk a súčasne ju ošetruje a chráni pred vysušením. Rastlinné tenzidy a oleje pleť čistia, zvlhčujú a bránia dehydratácii pokožky, takže je mydlo vhodné pre pravidelné každodenné použitie.

Mydlo s konopnými otrubami je účinné a zároveň jemné k namáhanej pokožke rúk vďaka kombinácii zmydelneného palmového, kokosového a olivového oleja. Tie účinne rozpúšťajú aj odolnejšie nečistoty a mastnotu bez toho, aby kožu zbytočne vysušovali. Zloženie mydla je navyše obohatené o konopné otruby, ktoré poskytnú pleti jemný peeling, odstránia aj odolnejšie nečistoty a súčasne sú bohaté na množstvo proteínov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Palmitát sodný, Směs solí na bázi kokosového oleje, Olivový olej, Voda, Rostlinný glycerin, Otruby z konopí setého
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz