/    /    /    /  

Argital Olej pro 5 dní ženy, s mochnou a zeleným jílem 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
510
ks
Bez DPH 421 Kč

Argital Olej pro 5 dní ženy, s mochnou a zeleným jílem 30 ml

Olej pro 5 dní ženy Argital využívá účinky éterických olejů a bylinných výtažků, aby co nejvíce zmírnil nepříjemné fyzické i psychické rozpoložení během menstruace. Olej pomáhá mírnit křeče a napětí v podbřišku, uvolňuje napjaté svaly a působí pozitivně i na rozbouřené emoce a špatnou náladu.

Olej pro 5 dní ženy v sobě spojuje účinné výtažky z mochny, společně se šalvějí muškátovou. Tyto dvě bylinky dokáží pozitivně ovlivnit sílu a délku menstruačního krvácení a mírní svalové i psychické napětí. Navíc, vůně šalvěje působí lehce antidepresivně. Složení je obohaceno i o éterické oleje z ylang ylang, citronu a levandule, které společně tvoří příjemnou vůni, jež působí povzbudivě na ženské smysly. Dodává energii a podporuje psychickou pohodu.

Aby se bylinné výtažky spolehlivě vstřebaly do pokožky, obsahuje masážní olej mandlový a avokádový olej společně s gelem ze zeleného jílu. Jíl má navíc protizánětlivé a chladivé účinky a mírní bolest svalů.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na podbřišek a jemnou krouživou masáží rozetřete. Během menstruace používejte nejlépe dvakrát denně. Masáž můžete provádět ale i cca týden před očekávaným krvácením pro zmírnění premenstruačních potíží.

Tip: Pokud vás při menstruaci bolí bederní páteř či vnitřní strana stehen, aplikujte olej i na tyto partie.

Argital Olej pro 5 dní ženy, s mochnou a zeleným jílem 30 ml

Olej pre 5 dní ženy Argital využíva účinky éterických olejov a bylinných výťažkov, aby čo najviac zmiernil nepríjemné fyzické i psychické rozpoloženie počas menštruácie. Olej pomáha mierniť kŕče a napätie v podbruší, uvoľňuje napäté svaly a pôsobí pozitívne aj na rozbúrené emócie a zlú náladu.

Olej pre 5 dní ženy v sebe spája účinné výťažky z nátržníka, spoločne so šalviou muškátovou. Tieto dve bylinky dokážu pozitívne ovplyvniť silu a dĺžku menštruačného krvácania a miernia svalové i psychické napätie. Navyše, vôňa šalvie pôsobí ľahko antidepresívne. Zloženie je obohatené aj o éterické oleje z ylang ylang, citrónu a levandule, ktoré spoločne tvoria príjemnú vôňu, ktorá pôsobí povzbudzujúco na ženské zmysly. Dodáva energiu a podporuje psychickú pohodu.

Aby sa bylinné výťažky spoľahlivo vstrebali do pokožky, obsahuje masážny olej mandľový a avokádový olej spoločne s gélom zo zeleného ílu. Íl má navyše protizápalové a chladivé účinky a mierni bolesť svalov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Potentilla Erecta Root Extract, Potentilla Anserina Extract, Lamium Album (White Nettle) Extract, Salvia Sclarea Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Solum Fullonum, Berberis Vulgaris Extract, Styrax Benzoin Extract, Vanilla Plantifolia Fruit Extract, Citrus Limon Peel Oil1), Cananga Odorata Oil1), Lavandula Hybrida Oil1), Salvia Sclarea Oil1), Alcohol
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it