/    /    /    /    /  

Písek do kadidelnic 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Stojánky na vonné tyčinky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
26
ks
Bez DPH 21 Kč

Písek do kadidelnic 200 g

Písek do kadidelnic slouží jako tepelná izolace žhnoucího uhlíku do kadidelnice.
Do každé kadidelnice, ať už keramické nebo kovové je třeba nasypat zhruba do 3/4 písek, aby se vám, pokud je kovová, příliš nerozehřála nebo aby v případě, že je keramická, nepraskla. Kromě toho písek zajistí, že se k uhlíku dostává odspodu více kyslíku a lépe díky tomu prohořívá. Písek také přivádí do rituálu vykuřování energii vody.

Po každém vykuřování je potřeba odstranit z kadidelnice popel a zbytky kuřidel tak, aby byl písek bez větších nečistot. Pokud je písek po určité době již značně znečištěn, je nutné jej vyměnit.

Použití: Písek nasypejte cca do 3/4 kadidelnice a položte na něj zapálené uhlíky nebo františky či jehlánky.

Písek do kadidelnic 200 g

Piesok do kadidelníc slúži ako tepelná izolácia žeravého uhlíka do kadidelnice.
Do každej kadidelnice, či už keramickej alebo kovovej treba nasypať zhruba do 3/4 piesok, aby sa vám, ak je kovová, príliš nerozohriala alebo aby v prípade, že je keramická, nepraskla. Okrem toho piesok zabezpečí, že sa k uhlíku dostáva odspodu viac kyslíka a lepšie vďaka tomu prehorieva. Piesok tiež privádza do rituálu vykurovania energiu vody.

Po každom vykurovaní je potrebné odstrániť z kadidelnice popol a zvyšky vykurovadiel tak, aby bol piesok bez väčších nečistôt. Ak je piesok po určitej dobe už značne znečistený, je nutné ho vymeniť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Písek
i
i