/    /    /    /    /  

Batex Povlak na váleček, 020P 45x16 cm

Značka:
Množství: 45x16 cm
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Válečky
Produktová řada: Batex STYLE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
120
ks
Bez DPH 99 Kč

Batex Povlak na váleček, 020P 45x16 cm

Aktuálně: Různé druhy a vzory dle aktuální nabídky výrobce.

Batex Povlak na váleček je praktickou pomůckou pro zachování maximální hygieny při použití vašich lůžkovin. Tento bavlněný povlak můžete prát v pračce až do teploty 40 °C, a snadno tak odstranit jakékoliv znečištění. Povlak tak prodlužuje životnost válečku a chrání jej před jakýmkoliv poškozením.

Povlak na váleček je dostupný ve variantě z krepu, bavlněného saténu a čisté bavlny, podle toho, kterou variantu si zvolíte. Díky tomu je velice dobře snášen i citlivou pokožkou a je vhodný také pro děti. Použité materiály jsou velmi příjemné na dotek a působí také velice přirozeně při kontaktu s pokožkou.

Povlak má na obou koncích všitou tkaničku pro snadné povlékání. Výrobek je nabízen ve více materiálových i barevných variantách a lze jej bez obav prát v pračce při teplotě do 40 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Povlak na váleček, 020P 45x16 cm

Batex Povlak na valček je praktickou pomôckou pre zachovanie maximálnej hygieny pri použití vašich lôžkovín. Tento bavlnený povlak môžete prať v práčke až do teploty 40°C, a ľahko tak odstrániť akékoľvek znečistenie. Povlak tak predlžuje životnosť valčeka a chráni ho pred akýmkoľvek poškodením.

Povlak na valček je dostupný vo variante z krepu, bavlneného saténu a čistej bavlny, podľa toho, ktorú variantu si zvolíte. Vďaka tomu je veľmi dobre znášaný aj citlivou pokožkou a je vhodný tiež pre deti. Použité materiály sú veľmi príjemné na dotyk a pôsobia tiež veľmi prirodzene vo vzťahu k pokožke. Povlak má na oboch koncoch všitú šnúrku pre ľahké povliekanie. Výrobok je ponúkaný vo viacerých materiálových aj farebných variantoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Bavlněný satén, Krep
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povlak: bavlněný satén, čistá bavlna, krep
produktové řady: Batex STYLE

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz