/    /    /    /    /  

Klar Prací gel na barevné prádlo 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 175 Kč
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
37
ks
Bez DPH 31 Kč

Klar Prací gel na barevné prádlo 125 ml

Prací gel na barevné i bílé prádlo Klar šetrně a zároveň účinně odstraňuje nečistoty, aniž by poškozoval oblečení, vyšisoval barvy či dokonce dráždil pokožku. Díky tomu je prací gel vhodný i pro alergiky, osoby s citlivou pokožkou a pro děti.

Přírodní prací gel využívá mycí a čistící síly zmýdelněného kokosového oleje. Ten vytvoří hutnou pěnu, která účinně pronikne do vláken látky a odstraní nečistoty. Díky absenci parfemace je prací gel mimořádně jemný a vhodný i pro ty nejmenší a pro osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Podle míry zašpinění prádla a tvrdosti vody použijte 1,5 - 4 odměrky pracího gelu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Prací gel na barevné prádlo 125 ml

Prací gél na farebné a biele prádlo šetrne a zároveň účinne odstraňuje nečistoty bez toho, aby poškodzoval oblečenie a vybledol jeho farby. Prací gél vhodný aj pre alergikov, osoby s citlivou pokožkou a pre deti.

Prírodný prací gél využíva umývacie a čistiace sily zmydelneného kokosového oleja. Ten vytvorí hutnú penu, ktorá účinne prenikne do vlákien a odstráni nečistoty. Vďaka absencii parfumácie je prací gél mimoriadne jemný a vhodný aj pre tých najmenších.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Potassium Cocoate, Aqua, Laury Polyglucose, Tetrasodium Iminodisuccinat, Alcohol Denat., Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Citric Acid
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de