/    /    /    /    /  

Sonett Prací gel olivový na vlnu a hedvábí 120 ml

Značka:
Množství: 120 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 189 Kč
Kategorie: Ekologické prací gely, Vzorky ekodrogerie
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
35
ks
Bez DPH 29 Kč

Sonett Prací gel olivový na vlnu a hedvábí 120 ml

Tekutý prací gel Sonett na vlnu a jiné jemné materiály spolehlivě vypere nečistoty a zároveň pečuje o jemnost oblečení. Prací gel je šetrný a zároveň účinný díky obsahu zmýdelněného olivového oleje.

Prací gel je výborným pomocníkem pro praní vlny, hedvábí a dalších jemných tkanin, ale také dětských látkových plen. Zmýdelněný olivový olej vytvoří při kontaktu s vodou krémovou pěnu, která spolehlivě a zároveň šetrně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení.

Právě díky obsahu olivového oleje je prací gel také šetrný k jemné citlivé pokožce a mohou ho bez obav používat alergici, osoby s citlivou pokožkou i malé děti. Gel je šetrný i k životnímu prostředí, neboť se obsažené složky při kontaktu s vodou promění na přirozeně se vykytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 60 - 90 ml pracího gelu. Prací gel je vhodný pro použití i při nižších teplotách kolem 40 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zmýdelněný olivový olej1) (>30 %) , Cukerný tenzid (5-15 %) , Zmýdelněný řepkový olej (1-5 %) , Rostlinný alkohol (1-5 %) , Levandulový olej1), Citráty, Balzamické přísady1), Voda
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz