/    /    /    /  

Yellow and Blue Prací gel z ořechů Sport s koloidním stříbrem 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 229 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 65 Kč

Yellow and Blue Prací gel z ořechů Sport s koloidním stříbrem 250 ml

Prací gel Yellow and Blue Sport šetrně pere a zároveň pečuje o funkční prádlo z dutého vlákna či mikrovlákna, aniž by poškodil jeho strukturu. Díky přírodnímu složení na bázi mýdlových ořechů gel prádlo vypere, působí antimikrobiálně a zároveň je šetrný k pokožce, kterou zbytečně nedráždí.

Základ pracího gelu tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, a rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta účinně odstraní nečistoty i pot a zároveň pečuje o textilní vlákno a chrání ho před poškozením. Nemusíte se tak bát vyšisování barvy či vytahání tvaru oblečení.

Prací gel navíc funkční prádlo dezinfikuje díky obsahu koloidního stříbra, které má výborné antibakteriální a antimykotické účinky. Sportovní oblečení je tak v jednom kroku vypráno a současně ošetřeno. Prací gel je díky svému jednoduchému přírodnímu složení šetrný nejenom k textilu, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a nezatěžují tak přírodu.

Použití: Prací gel je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla při teplotách do 40 °C.

Dávkování: Na várku prádla přidejte 30 ml pracího gelu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Prací gel z ořechů Sport s koloidním stříbrem 250 ml

Prací gél Šport šetrne perie a zároveň ošetruje funkčnú bielizeň z dutého vlákna alebo mikrovlákna bez toho, aby poškodil jeho štruktúru. Vďaka prírodnému zloženiu na báze mydlových orechov gél bielizeň vyperie, pôsobí antimikrobiálne a zároveň je šetrný k pokožke, ktorú zbytočne nedráždi.

Základ pracieho gélu tvorí saponín, výťažok z mydlových orechov a rastlinné tenzidy, ktoré pri kontakte s vodou vytvoria krémovú penu. Tá účinne odstráni nečistoty aj pot a zároveň ošetruje textilné vlákno a chráni ho pred poškodením. Nemusíte sa tak báť vyblednutia farieb či vyťahania tvaru oblečenia.

Prací gél navyše funkčnú bielizeň dezinfikuje vďaka obsahu koloidného striebra, ktoré má výborné antibakteriálne a antimykotické účinky. Športové oblečenie je tak v jednom kroku vypraté a súčasné ošetrené. Prací gél je vďaka svojmu jednoduchému prírodnému zloženiu šetrný nielen k textilu, ale tiež k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a prírodu tak nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Saponin, Rostlinný tenzid, Silikáty, Xanthanová guma, Koloidní stříbro
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz