/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka vlněná dvojitá, 008 B/M/R

Značka:
Množství: 135x200 cm, 2 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální přikrývky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
3060
ks
Bez DPH 2529 Kč

Batex Přikrývka vlněná dvojitá, 008 B/M/R

Batex přikrývka vlněná dvojitá ve standardní délce je vhodná pro použití v jakémkoliv ročním období díky svému variabilnímu uspořádání. Skládá se ze dvou tenkých prošívaných přikrývek, které můžete používat samostatně nebo spojené dohromady. Díky tomu se snadno přizpůsobí okolním teplotním podmínkám a poskytne vám dlouhotrvající komfort pro váš pohodlný a ničím nerušený spánek.

Přikrývky jsou plněné stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Tento materiál je velice přirozený pro lidský organismus a skvěle se přizpůsobuje fyziologii zdravého spánku. Ovčí vlna se dokáže dynamicky smršťovat či roztahovat podle teploty okolí, díky čemuž účinně brání prochladnutí, ale zároveň také nadměrnému pocení. Ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla a nezpůsobuje zapaření pokožky.

Každé vlákno ovčí vlny je rovnoměrně obaleno lanolinem, jenž snižuje křehkost vlasu a jeho prašnost. Díky tomu jsou produkty z ovčí vlny vhodné také pro alergiky a osoby citlivé na roztoče. Ovčí vlna je maximálně hřejivá a lůžkoviny z ní mají dlouhodobou životnost. Povrch těchto přikrývek je vyroben z čisté bavlny, jež nedráždí pokožku a je měkká na dotek. Vybrat si můžete bílou, modrou nebo růžovou barvu.

Přikrývku nelze prát v pračce. Případné malé znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat odbornému ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka vlněná dvojitá, 008 B/M/R

Batex prikrýva vlnená dvojitá v štandardnej dĺžke je vhodná pre použitie v akomkoľvek ročnom období vďaka svojmu variabilnému usporiadaniu. Skladá sa z dvoch tenkých prešívaných prikrývok, ktoré môžete používať samostatne alebo spojené dohromady. Vďaka tomu sa ľahko prispôsobia okolitým teplotným podmienkam a poskytne vám dlhotrvajúci komfort pre váš pohodlný ničím nerušený spánok.

Prikrývky sú plnené stopercentnou mykanou ovčou vlnou bez prímesí. Tento materiál je veľmi prirodzený pre ľudský organizmus a skvele sa prispôsobuje fyziológii zdravého spánku. Ovčia vlna sa dokáže dynamicky zmršťovať či rozťahovať podľa teploty okolia, vďaka čomu účinne bráni prechladnutiu, ale zároveň tiež nadmernému poteniu. Ihneď odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela a nespôsobuje zaparenie pokožky.

Každé vlákno ovčej vlny je rovnomerne obalené lanolínom, ktorý znižuje krehkosť vlasu a jeho prašnosť. Vďaka tomu sú produkty z ovčej vlny vhodné tiež pre alergikov a osoby citlivé na roztoče. Ovčia vlna je maximálne hrejivá a lôžkoviny z nej majú dlhodobú životnosť. Povrch týchto prikrývok je vyrobený z čistej bavlny, ktorá nedráždi pokožku a je mäkká na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz