/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka vlněná dvoulůžková, 006 B/M/R

Značka:
Množství: 220x200 cm, 3 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Francouzské přikrývky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
3260
ks
Bez DPH 2694 Kč

Batex Přikrývka vlněná dvoulůžková, 006 B/M/R

Batex Přikrývka vlněná francouzská váš příjemně překvapí svou vysokou kvalitou zpracování odpovídající těm nejmodernějším požadavkům na produkci lůžkovin. Tato přikrývka je vyrobena pouze z bavlny a ovčí vlny, dvou materiálů, jenž jsou čistě přírodní a respektují fyziologii zdravého spánku. Přikrývka s jemnou prošívanou strukturou je určená pro pohodlný spánek dvou osob a je nabízena ve standardní i prodloužené velikosti.

Díky náplni ze stoprocentní ovčí vlny bez jakýchkoliv příměsí se přikrývka snadno přizpůsobí teplotním podmínkám okolí. Vlas ovčí vlny je schopen se dynamicky smršťovat a roztahovat dle aktuální teploty, a díky tomu ihned reaguje na jakékoliv změny. Přikrývka tak brání prochladnutí v zimních měsících, avšak zároveň je velice vzdušná a prodyšná, díky čemuž se pod ní v teplejším počasí nezpotíte.

Pomocí této aktivní regulace tepla udržuje optimální teplotu organismu po celou noc a prohlubuje regeneraci vašeho těla i mysli během spánku. Pokožka je dokonale chráněná před únikem tepla, avšak zároveň může volně dýchat. Povrch přikrývky je vyroben z čisté bavlny a díky nízké prašnosti je vhodná také pro alergiky. Můžete si vybrat z bílé, modré nebo růžové varianty.

Přikrývku nelze prát v pračce. Případné malé znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat odbornému ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka vlněná dvoulůžková, 006 B/M/R

Batex Prikrývka vlnená francúzska vás príjemne prekvapí svojou vysokou kvalitou spracovania odpovedajúcou tým najmodernejším požiadavkám na produkciu lôžkovín. Táto prikrývka je vyrobená iba z bavlny a ovčej vlny, dvoch materiálov, ktoré sú čisto prírodné a rešpektujú fyziológiu zdravého spánku. Prikrývka s jemnou prešívanou štruktúrou je určená pre pohodlný spánok dvoch osôb a je ponúkaná v štandardnej a predĺženej veľkosti.

Vďaka náplni zo stopercentnej ovčej vlny bez akýchkoľvek prímesí sa prikrývka ľahko prispôsobí teplotným podmienkam okolia. Vlas ovčej vlny je schopný sa dynamicky zmršťovať a rozťahovať podľa aktuálnej teploty, a vďaka tomu ihneď reaguje na akékoľvek zmeny. Prikrývka tak bráni prechladnutiu v zimných mesiacoch, avšak zároveň je veľmi vzdušná a priedušná, vďaka čomu sa pod ňou v teplejšom počasí nespotíte.

Pomocou tejto aktívnej regulácii tepla udržiava optimálnu teplotu organizmu po celú noc a prehlbuje regeneráciu vášho tela a mysle počas spánku. Pokožka je dokonale chránená pred únikom tepla, avšak zároveň môže voľne dýchať. Povrch prikrývky je vyrobený z čistej bavlny a vďaka nízkej prašnosti je vhodná tiež pre alergikov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz