/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka vlněná dvoulůžková prodloužená, 007 B/M/R

Značka:
Množství: 240x220 cm, 3.2 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Francouzské přikrývky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
3430
ks
Bez DPH 2835 Kč

Batex Přikrývka vlněná dvoulůžková prodloužená, 007 B/M/R

Batex Přikrývka vlněná francouzské prodloužená se vyznačuje mimořádnou precizností zpracování za použití přírodních materiálů, jenž jsou plně v souladu s moderními požadavky na zdravý spánek. Tato přikrývka v královské velikosti je vhodná pro dvě osoby a udrží teplotní komfort po celou noc. Jedná se o prodlouženou variantu, přikrývka je nabízena také ve standardní délce.

Tato přikrývka je vhodná k použití jak v zimě, tak v teplejších měsících. Skvěle se přizpůsobí aktuální teplotě okolí a díky své vysoké hřejivosti účinně brání prochladnutí během noci. Prošívaná přikrývka je plněná čistou mykanou ovčí vlnou bez příměsí, jenž má dlouhodobou životnost.

Produkty z ovčí vlny jsou charakteristické vysokou prodyšností a vzdušností. Vlna okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla, a zabraňuje tak nadměrnému pocení pokožky. Přikrývky jsou vhodné také pro alergiky díky své nízké prašnosti a vrstvě lanolinu, jenž vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Povrchovým materiálem přikrývek je stoprocentní bavlna, jež je příjemná na dotek. Můžete si vybrat mezi bílou, růžovou a modrou barvou.

Přikrývku nelze prát v pračce. Případné malé znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat odbornému ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka vlněná dvoulůžková prodloužená, 007 B/M/R

Batex Prikrývka vlnená francúzska predĺžená sa vyznačuje mimoriadnou precíznosťou spracovania za použitia prírodných materiálov, ktoré sú plne v súlade s modernými požiadavkami na zdravý spánok. Táto prikrývka v kráľovskej veľkosti je vhodná pre dve osoby a udrží teplotný komfort po celú noc. Jedná sa o predĺženú variantu, prikrývka je ponúkaná tiež v štandardnej dĺžke.

Táto prikrývka je vhodná k použitiu v zime, ale aj v teplejších mesiacoch. Skvele sa prispôsobí aktuálnej teplote okolia a vďaka svojej vysokej hrejivosti účinne bráni prechladnutiu počas noci. Prešívaná prikrývka je plnená čistou mykanou ovčou vlnou bez prímesí, ktorá má dlhodobú životnosť.

Produkty z ovčej vlny sú charakteristické vysokou priedušnosťou a vzdušnosťou. Vlna okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela, a zabraňuje tak nadmernému poteniu pokožky. Prikrývky sú vhodné tiež pre alergikov vďaka svojej nízkej prašnosti a vrstve lanolínu, ktorý vytvára prostredie nevhodné pre roztoče. Povrchovým materiálom prikrývky je stopercentná bavlna, ktorá je príjemná na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz