/    /    /    /    /  

Mastic spa Šampon proti padání vlasů, Bio Eco 300 ml

Hair Treatment Shampoo

Značka:
Množství: 300 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pánské přírodní šampony, Klasické přírodní šampony
Produktová řada: Mastic Spa Bio Eco
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
639
ks
Bez DPH 528 Kč

Mastic spa Šampon proti padání vlasů, Bio Eco 300 ml

Šampon proti vapadávání vlasů je ideální pro intenzivní ošetření jemných a lámavých vlasů. Představuje nový způsob řešení problémů s vypadáváním vlasů. Obsahuje oligoidyne- 2, prvek pro podporu růstu vlasů, extrakt z kanadské vrby pro zpomalení vypadávání vlasů a mastichový olej pro antibakteriální ochranu. Přírodní výtažky vyživují a oživují vlasy, hydrolyzované bílkoviny je hydratují.

Hair Treatment Shampoo Mastic Spa je přírodním šamponem, který učinně omezuje nadměrné vypadávání vlasů. Aktivní přírodní ingredience působí na oslabené a padající vlasy, poskytují jim antibakteriální ochranu a prospívají jejich zdraví a kráse.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy a důkladně vmasírujte konečky prstů do pokožky hlavy. Umyjte vodou a aplikaci zopakujte, tentokrát nechte šampon ve vlasech několik okamžiků působit. Poté smyjte důkladně čistou vodou.

Upozornění: Určeno pouze pro vnější použití. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pokožky, vyhledejte svého ošetřujícího lékaře a konzultujte to s ním.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Lauryl Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Coco-Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydrolyzed Wheat Protein, Copper Aspartate, Zinc Aspartate, Manganese Aspartate, Parfum (Fragrance), Niacinamide, Epilobium Angustifolium Extract, Milk1), Camelia Sinensis Leaf Extract1), Arnica Montana Flower Extract1), Potassium Sorbate, Panthenol, Hydrolyzed Milk Protein, Citric Acid, Biotin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Caramel, Hexyl Cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde
1) Organic agriculture
i
i

produktové řady: Mastic Spa Bio Eco
typy vlasů: poškozené vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz