/    /    /    /    /    /  

Saloos Sezamový olej, bio 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 88 Kč
Kategorie: Sezamový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
131
ks
Bez DPH 114 Kč

Saloos Sezamový olej, bio 125 ml

Sezamový olej od Saloos je vhodný pro péči o pleť, pokožku celého těla i jako doplněk stravy. Regeneruje a hydratuje suchou namáhanou pokožku, čistí póry a pečuje i o citlivou dětskou pleť. Pomáhá při revmatismu. Díky vysokému podílu vitamínu B a minerálů je skvělý také pro použití v kuchyni. Je vhodný na vaření i smažení.

Sezamový olej je vynikající regenerační prostředek. Při masáži pokožky otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny a těžké kovy, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Předchází i ucpávání pórů a přispívá ke krásné pleti. Často bývá součástí směsí pro péči o dětskou pleť. Je vhodný při revmatických potížích. Podporuje prokrvení, neměl by se používat při neurodermitidě a zánětlivých procesech kůže.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Sezamový olej, bio 125 ml

Sezamový olej od Saloos je vhodný na starostlivosť o pleť, pokožku celého tela aj ako doplnok stravy. Regeneruje a hydratuje suchú namáhanú pokožku, čistí póry a dokáže sa postarať aj o citlivú detskú pleť. Pomáha pri reumatizme. Vďaka vysokému podielu vitamínu B a minerálov je vynikajúci tiež na použitie v kuchyni. Je vhodný na varenie aj vyprážanie.

Sezamový olej je vynikajúci regeneračný prostriedok. Pri masáži pokožky otvára póry, čistí ich a viaže na seba toxíny a ťažké kovy, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Predchádza aj upchávaniu pórov a prispieva ku krásnej pleti. Často býva súčasťou zmesí na starostlivosť o detskú pleť. Je vhodný pri reumatických ťažkostiach. Podporuje prekrvenie, nemal by sa používať pri neurodemitíde a zápalových procesoch kože.

Sezamový olej obsahuje vysoký podiel železa, vitamínu B, fosforu a horčíka. Je veľmi vhodný ako doplnok stravy pri chudokrvnosti, osteoporóze alebo pri ženských problémoch. Znižuje hladinu cholesterolu a pôsobí antidepresívne. Sezamový olej je vhodný aj na varenie alebo krátke smaženie. Znáža dobre aj vyššie teploty. Alebo ho môžete využiť v studenej kuchyni na dochutenie šalátov a iných hotových pokrmov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% bio sezamový olej lisovaný za studena
INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz