/    /    /    /    /  

Hanoju Spirulina, tablety

Značka:
Množství: 300 tablet
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Spirulina
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
425
ks
Bez DPH 370 Kč

Hanoju Spirulina, tablety

Tablety Spirulina Hanoju ze sladkovodní sinice modrozelené barvy představují vynikající doplněk stravy bohatý na rostlinné bílkoviny, ale i vysoce vstřebatelné vitaminy (A, B12, C, E) a minerální látky (železo, hořčík, zinek atd.). Jsou skvělým zdrojem výživných látek pro vegetariány, vegany či ženy v těhotenství.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie, posiluje činnost imunitního systému a je vhodným doplňkem při rekonvalescenci. Nalézá se v ní také velké množství antioxidantů, které jsou výbornou prevencí předčasného stárnutí buněk. Díky vysokému podílu železa důležitého pro krvetvorbu je tato sladkovodní řasa vhodná při chudokrevnosti.

Spirulina má také příznivé účinky na trávicí a zažívací systém, mimo jiné podporuje zdravou střevní mikroflóru. Rychleji navozuje pocit plného žaludku, díky čemuž je vhodná při redukčních dietách. Působí detoxikačně na játra a ledviny, čímž přispívá ke zdraví pokožky při akné apod. Spirulina také příznivě ovlivňuje cévní systém. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu i krevní tlak.

Dávkování: Užívejte až 8 tablet denně, ideálně půl hodiny před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré strava. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de