Hanoju Spirulina, tablety

Hanoju Spirulina, tablety

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 300 tablet
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 370 Kč

Tablety Spirulina Hanoju ze sinice modrozelené barvy představují vynikající doplněk stravy bohatý na rostlinné bílkoviny, ale i vysoce vstřebatelné vitaminy (A, B12, C, E) a minerální látky (železo, hořčík, zinek atd.). Jsou skvělým zdrojem výživných látek pro vegetariány, vegany či ženy v těhotenství.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie, posiluje činnost imunitního systému a je vhodným doplňkem při rekonvalescenci. Nalézá se v ní také velké množství antioxidantů, které jsou výbornou prevencí předčasného stárnutí buněk. Díky vysokému podílu železa důležitého pro krvetvorbu je tato sinice vhodná při chudokrevnosti.

Spirulina má také příznivé účinky na trávicí a zažívací systém, mimo jiné podporuje zdravou střevní mikroflóru. Rychleji navozuje pocit plného žaludku, díky čemuž je vhodná při redukčních dietách. Působí detoxikačně na játra a ledviny, čímž přispívá ke zdraví pokožky při akné apod. Spirulina také příznivě ovlivňuje cévní systém. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu i krevní tlak.

Dávkování: Užívejte až 8 tablet denně, ideálně půl hodiny před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré strava. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Spirulina Platensis

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, problematická pleť a akné, redukce váhy, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?