Houby a extrakty

Houby a extrakty z nich slouží jako skutečně silný detoxikant a zároveň dodávají tělu zcela specifickou výživu podle konkrétních zdravotních obtíží. Platí to zejména o těch, využívaných tradiční čínskou medicínou, jako je cordyceps nebo houževnatec. Jsou to velmi silné stimulanty imunity a pomáhají bojovat proti širokému spektru onemocnění.

V této kategorii máme 25 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Příznivé účinky

Složení

Chaga 100 g

Extrakt z houby chaga obsahuje 50 % polysacharidů, takže je velmi koncentrovaný a účinný. Chaga je oblíbená zejména na Sibiři a představuje bohatý zdroj vitaminů, minerálů a antioxidantů.

Chaga 100 g

Houba chaga neboli rezavec šikmý představuje bohatý zdroj vitaminů D, K a skupiny B, stejně jako křemíku, vápníku nebo hořčíku. Najdem v ní ale také cenné antioxidanty či kyselinu pantothenovou.

Shi Take

Shi take představuje výborný zdroj polysacharidů, bílkovin nebo vlákniny. Tradiční čínská medicína ji využívá pro potíže v oblastí žaludku, sleziny či plic nebo pro rozpouštění vlhkosti a hlenu.

Reishi extrakt 50 ml

Extrakt z houby reishi má vysoký obsahu vitaminů řady B, minerálů a aminokyselin. Má své nezastupitelné místo v čínské nebo japonské medicíně, kde je považována za "elixír dlouhověkosti".