/    /    /    /    /  

Stojánek kamenný na vonné tyčinky, 3 sloni 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Kategorie: Stojánky na vonné tyčinky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas

Zboží je nedostupné.

Stojánek kamenný na vonné tyčinky, 3 sloni 1 ks

Kamenný stojánek na japonské vonné tyčinky ve tvaru malého talířku poslouží nejenom svému primárnímu účelu, ale také jako zajímavá originální dekorace bytu. Stojánek se slony je ručně vyroben z kamene, máte tak jistotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do kamenného stojánku o průměru zhruba 8 centimetrů můžete pohodlně instalovat až 3 japonské vonné tyčinky. Provoňte svůj domov orientálními kořeněnými vůněmi a zároveň získejte vkusnou originální dekoraci.

Použití: Do stojánku můžete upevnit až 3 vonné tyčinky. Nenechávejte hořet bez dozoru. Nezapomínejte stojánek pravidelně čistit a vysypávat z něj popel.

Upozornění: Barevnost slonů se mírně mění dle konkrétní dodávky z Indie, ale styl je vždy zachován.

Stojánek kamenný na vonné tyčinky, 3 sloni 1 ks

Kamenný stojanček na japonské vonné tyčinky v tvare malého tanierika poslúži nielen svojmu primárnemu účelu, ale aj ako zaujímavá originálna dekorácia bytu. Stojan so slonmi je ručne vyrobený z kameňa, máte tak istotu, že je každý kus jedinečný originál.

Do kamenného stojančeku s priemerom približne 8 centimetrov môžete pohodlne inštalovať 3 japonské vonné tyčinky. Prevoňajte svoj domov orientálnymi korenistými vôňami a zároveň získajte vkusnú originálnu dekoráciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kámen
i
i

barva: hnědá