/    /    /    /    /  

Bio-D Tekutý prací gel 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Bio-D Tekutý prací gel 1 l

Tekutý prací gel Bio-D je vhodný pro praní bílého, tmavého i stálobarevného prádla v pračce při teplotách do 90°C i pro praní v ruce. Jemné složení na bázi rostlinných tenzidů účinně odstraňuje i odolnější skvrny a nečistoty, zároveň je šetrné k pranému textilu, nevyšisuje barvy ani nepoškodí strukturu prádla. Rostlinné tenzidy se navíc rozkládají na v přírodě se přirozeně vyskytující látky a nadměrně nezatěžují životní prostředí.

Koncentrovaný prací gel bez obsahu fosfátů účinně pere světlé i stálobarevné prádlo díky rostlinným tenzidům a zmýdelněným olejům. Gel je účinný, poradí si i s odolnějšími nečistotami a mastnotou, přesto nevyšisuje barvu a nezdeformuje strukturu prádla. Prací gel je navíc obohacen o kyselinu citronovou, která přirozeně podporuje barvu praného textilu a vylepšuje zářivý odstín bílého prádla.

Použití: Na várku prádla přidejte podle míry znečištění do zásobníku pračky 40-60 mililitrů pracího gelu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Bio-D Tekutý prací gel 1 l

Tekutý prací gél Bio-D je vhodný pre pranie bielej, tmavej aj stálofarebnej bielizne v práčke pri teplotách do 90 °C a aj pre pranie v rukách. Jemné zloženie na báze rastlinných tenzidov účinne odstraňuje aj odolnejšie škvrny a nečistoty, zároveň je šetrné k pranému textilu, nevyšisuje farby ani nepoškodí štruktúru bielizne. Rastlinné tenzidy sa navyše rozkladajú na prirodzene sa vyskytujúce látky v prírode a nadmerne nezaťažujú životné prostredie.

Koncentrovaný prací gél bez obsahu fosfátov účinne perie svetlé i stálofarebné tkaniny vďaka rastlinným tenzidom a zmydelneným olejom. Gél je účinný, poradí si aj s odolnejšími nečistotami a mastnotou, napriek tomu nevyšisuje farbu a nezdeformuje štruktúru bielizne. Prací gél je navyše obohatený o kyselinu citrónovú, ktorá prirodzene podporuje farbu praného textilu a vylepšuje žiarivý odtieň bielej bielizne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Potassium Cocoate (5-15 %) , Ethanol, Non-Ionic Tensides, Anionic Tensides (>5 %) , Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz