/    /    /    /  

Siddhalepa Tělové mléko, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tělová mléka
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Tělové mléko, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Lehké a svěží tělové mléko Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa obsahuje šťávu z Aloe vera, čerstvé limety a výtažky z kůry bílého santalu a kokony cejlonské. Tyto přírodní účinné látky propůjčují tělovému mléku nejen příjemně sladce hořkou vůni, jenž vydrží vonět na pokožce po celý den, ale také příznivě působí na stav pleti. Šetrné složení tělového mléka je vhodné pro všechny typy pokožky.

Základ tělového mléka tvoří kokosový a sezamový olej. Olej z kokosu je charakteristický svou vysoce hydratační schopností. Velmi dobře se vstřebává, proniká hluboko do spodních vrstev pokožky, kam dodává potřebnou vláhu a živiny. Sezamový olej je v ajurvédě jedním z nejčastěji využívaných olejů zejména pro jeho vysoký obsah vitaminů, minerálů a dalších mikroživin.

Šťáva z Aloe vera hydratuje, uklidňuje případné podráždění a společně se šťávou z limetky osvěžuje a ochlazuje celé tělo. Výtažky z citronové trávy a bílého santalového dřeva působí antisepticky a předchází tvorbě zánětlivých kožních onemocnění. Díky blahodárnému působení kombinace těchto účinných látek přináší tělové mléko úlevu při výskytu kožních problémů, jako jsou ekzémy, či akné a také zchlazuje tělo při přehřátí, například po opalování nebo nadměrné fyzické námaze.

Použití: Naneste malé množství mléka na pokožku celého těla a jemně vmasírujte.

Siddhalepa Tělové mléko, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Ľahké a svieže telové mlieko Siddhalepa z radu Ayurveda Luxury Spa obsahuje šťavu z Aloe vera, čerstvej limety a výťažky z kôry bieleho santalu a kokoony zeylanica. Tieto prírodné účinné látky prepožičiavajú telovému mlieku nielen príjemne sladko-horkú vôňu, ktorá vydrží voňať na pokožke po celý deň, ale tiež priaznivo pôsobí na stav pleti. Šetrné zloženie telového mlieka je vhodné na všetky typy pokožky.

Základ telového mlieka tvorí kokosový a sezamový olej. Olej z kokosu je charakteristický svojou vysoko hydratačnou schopnosťou. Veľmi dobre sa vstrebáva, preniká hlboko do spodných vrstiev pokožky, kam dodáva potrebnú vlahu a živiny. Sezamový olej je v ajurvéde jedným z najčastejšie využívaných olejov najmä pre jeho vysoký obsah vitamínov, minerálov a ďalších mikroživín.

Šťava z Aloe vera hydratuje, upokojuje prípadné podráždenie a spoločne so šťavou z limetky osviežuje a ochladzuje celé telo. Výťažky z citrónovej trávy a bieleho santaloveho dreva pôsobia antisepticky a predchádzajú tvorbe zápalových kožných ochorení. Vďaka blahodarnému pôsobeniu kombinácie týchto účinných látok prináša telové mlieko úľavu pri výskyte kožných problémov, ako sú ekzémy či akné, a tiež ochladzuje telo pri prehriatí, napríklad po opaľovaní alebo nadmernej fyzickej námahe.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Stearic Acid, Parfum, Polyacrylate-1 Crosspolymer, Centella Asiatica Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, Santalum Album Wood Extract, Kokoona Zeylanica Bark Extract, Cetyl Alcohol, Carbomer, Triethanolamine, Tetrasodium EDTA, Sodium Propionate
i
i

barva: bílá
konzistence: lehká krémová
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com