Siddhalepa Tělové mléko, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Siddhalepa Tělové mléko, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Lehké tělové mléko obsahuje šťávu z Aloe vera, čerstvé limety a výtažky z kůry bílého santalu a kokony cejlonské. Osvěžující a sladce hořká vůně tělového mléka vydrží na vaší pokožce celý den.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehké a svěží tělové mléko Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa obsahuje šťávu z Aloe vera, čerstvé limety a výtažky z kůry bílého santalu a kokony cejlonské. Tyto přírodní účinné látky propůjčují tělovému mléku nejen příjemně sladce hořkou vůni, jenž vydrží vonět na pokožce po celý den, ale také příznivě působí na stav pleti. Šetrné složení tělového mléka je vhodné pro všechny typy pokožky.

Základ tělového mléka tvoří kokosový a sezamový olej. Olej z kokosu je charakteristický svou vysoce hydratační schopností. Velmi dobře se vstřebává, proniká hluboko do spodních vrstev pokožky, kam dodává potřebnou vláhu a živiny. Sezamový olej je v ajurvédě jedním z nejčastěji využívaných olejů zejména pro jeho vysoký obsah vitaminů, minerálů a dalších mikroživin.

Šťáva z Aloe vera hydratuje, uklidňuje případné podráždění a společně se šťávou z limetky osvěžuje a ochlazuje celé tělo. Výtažky z citronové trávy a bílého santalového dřeva působí antisepticky a předchází tvorbě zánětlivých kožních onemocnění. Díky blahodárnému působení kombinace těchto účinných látek přináší tělové mléko úlevu při výskytu kožních problémů, jako jsou ekzémy, či akné a také zchlazuje tělo při přehřátí, například po opalování nebo nadměrné fyzické námaze.

Použití: Naneste malé množství mléka na pokožku celého těla a jemně vmasírujte.

Barva: bílá

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?