/    /    /  

Florascent Toaletní voda Pivoine, Aqua Floralis 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 0,5 ml / 69 Kč
Kategorie: Toaletní vody
Produktová řada: Florascent Aqua Floralis
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
1570
ks
Bez DPH 1298 Kč

Florascent Toaletní voda Pivoine, Aqua Floralis 60 ml

Flakon květinové toaletní vody Pivoine Aqua Floralis Florascent v sobě skrývá vůni okouzlující zahrady plné právě rozkvétajících, sladce vonících květin a osvěžujících sladkokyselých citrusových plodů. Tato dámská vůně obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Na první přivonění ucítíte osvěžující, citrusovou vůni sicilských citronů a sladkých a šťavnatých tangerinek. Později se rozvine vůně právě natrhané kytice pivoněk a ovocných stromů. Jako poslední postupně nastupuje sladký, avšak decentně něžný základ vůně, který tvoří právě rozkvétající růže a jasmínový keř.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Florascent Toaletní voda Pivoine, Aqua Floralis 60 ml

Flakón kvetinovej toaletnej vody Pivoine Agua Floralis Florascent v sebe skrýva vôňu očarujúcej záhrady plnej práve rozkvitajúcich, sladko voňajúcich kvetín a osviežujúcich sladkokyslých citrusových plodov. Táto dámska vôňa obsahuje iba prírodné nespracované vonné zložky, ktoré vytvárajú jej jedinečný a osobitý nádych.

Na prvé privoňanie ucítite osviežujúcu citrusovú vôňu sicílskych citrónov a sladkých a šťavnatých tangeríniek. Neskôr sa rozvinie vôňa práve natrhanej kytice pivoniek a ovocných stromov. Ako posledný postupne nastupuje sladký, avšak decentne nežný základ vône, ktorý tvoria práve rozkvitajúce ruže a jazmínový ker.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Florascent Aqua Floralis

Výrobce

Roland Tentunian
Waldstrasse 91
76133 Karlsruhe
Německo
www.florascent.de