/    /    /    /  

Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g

Značka:
Množství: 71 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhé deodoranty
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Hodnocení:
4,0/5 4 hlasy
Cena
160
ks
Bez DPH 132 Kč

Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g

Přírodní tuhý deodorant Jason s regenerační Aloe Vera pečuje o jemnou pokožku podpaží a za pomoci přírodních složek neutralizuje zápach potu. Esenciální oleje z citrusových plodů společně se sodou bikarbona spolehlivě eliminují nepříjemné pachy a současně přirozenou cestou mírní nadměrné pocení.

Krémový deodorant pečuje o podpaží a předchází možnému zápachu díky ricinooleátu sodnému, kukuřičnému škrobu a jedlé sodě, které perfektně neutralizují mikrobiální rozklad potu a zajišťují dlouhotrvající celodenní ochranu. Díky šťávě Aloe Vera a také vitaminu E je po aplikaci deodorantu pokožka zklidněná a vláčná, nebochází k nežádoucímu podráždění ani zarudnutí pleti.  Jemný deodorant o pokožku pečuje a současně přirozenou cestou eliminuje pach potu a mírní nadměrné pocení.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Nepoužívejte na čerstvě oholenou pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Čekala jsem více | 12.12.2014 17:17:29 | Quifadis

Oceňuji přírodní složení, nicméně u mě absolutně jako deodorant nefunguje. Navíc po aplikaci zůstává lepivý pocit.

Poměrně úspěšný deodorant | 30.4.2015 12:57:58 | Edu

Člověk si nemůže přivonět, díky etiketce a ochraně (což chápu), proto jsem do pro mne trošku drahého deodorantu investovala s tím, že se jednalo také o překvapení. Na první přivonění jsem proklínala svoji troufalost. Ale pak se časem ukázalo, že deodorant je vlastně docela fajn (ve srovnání s jinými téměř nefunkčními) a dlouho vydrží. Když jsem spotřebovala první kus a kupovala druhý, už jsem měla jasno, že toto je jeden z těch dobrých, které skutečně fungují.

Spokojenost | 6.7.2015 22:04:56 | Daniela

S deodorantem jsem naprosto spokojená. Podpaží krásně voní i po x hodinách v horkém dni. Co se týče ceny, přijde mi naprosto adekvátní, vzhledem k tomu, že deodorant vydrží ohromně dlouho :-) Pravidelně střídám svěží vůni aloe vera se zklidňující jemnou levandulí.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Propanediol, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Stearate, Zinc Ricinoleate, Polyglyceryl-3 Caprate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Allantoin, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Stearate, Silica, Sodium Bicarbonate, Sucrose Cocoate, Tocopheryl Acetate, Zea Mays (Corn) Starch, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Fragrance (Prafum)
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Jason Natural Products Consumer Relations
4600 Sleepytime Dr.
CO 80301 Boulder
Spojené Státy Americké
www.jason-kosmetika.cz